Tamer Adas | 9 stycznia 2024, 20:45
Na początku targów CES 2024 korporacja AMD zdecydował się zaprezentować swoje nowości, które w najbliższych miesiącach rozwiną nie tylko serie Ryzen oraz Radeon. Producent zaoferuje atrakcje, dostępne także w ramach platformy AM4.
AMD oficjalnie ogłosiło wprowadzenie na rynek nowych procesorów AMD Ryzen serii 8000G, rozwijających ofertę o nowe modele z serii Ryzen 5000. Firma zaprezentowała także nową kartę graficzną AMD Radeon RX 7600 XT oraz rozszerzyła program certyfikacji komputerów AMD Advantage. Nowe produkty mają zrewolucjonizować rynek komputerów stacjonarnych, oferując jeszcze bardziej imponującą wydajność i możliwości dla graczy oraz twórców treści.
Przeczytaj też:
Procesory AMD Ryzen 8000G to innowacyjne rozwiązania z pierwszym w branży układem NPU (AI) i najwydajniejszym zintegrowanym układem graficznym Radeon 700M. Dzięki 8 rdzeniom Zen 4 i 16 wątkom zapewnić mają nie tylko doskonałą wydajność w grach i pracy, ale także wiodącą efektywność energetyczną. Jednostki są kompatybilne z dodatkowymi kartami graficznymi, a ich premiera odbędzie się już 31 stycznia 2024 roku.
Oprócz tego, AMD wprowadza nowe modele z serii Ryzen 5000, zapewniające jeszcze większy wybór na popularnej platformie AM4. Oferta zostanie poszerzona o nowe rozwiązania z pamięcią 3D V-Cache (Ryzen 7 5700X3D) oraz procesory APU (Ryzen 5 5600GT i 5500GT).
Nowa karta graficzna AMD Radeon RX 7600 XT jest przeznaczona dla graczy planujących modernizację starszego sprzętu. Nowy model oferuje optymalną wydajność w grach w rozdzielczości 1080p, a dzięki 16 GB pamięci umożliwia komfortową rozgrywkę także w wyższych rozdzielczościach.
Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!
źródło: Informacja prasowa
Komentarze [0]:Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu