Sony Pictures ogłasza swoje najnowsze produkcje filmowe. Podaje daty premier!

lubiegrac newsy filmowe Sony Pictures ogłasza swoje najnowsze produkcje filmowe. Podaje daty premier!
Sony Pictures ogłasza swoje najnowsze produkcje filmowe. Podaje daty premier!Agata Dudek | 9 stycznia 2024, 22:45

Trwające w Stanach Zjednoczonych, w Las Vegas targi technologii CES, stały się dla studia Sony Pictures dobrą okazją do ogłoszenia swoich najnowszych projektów filmowych. Wiele z nich dostało także oficjalną datę premiery. Ogłoszenia dotyczą jednocześnie bliskiego przedziału czasowego, jak i dłuższej perspektywy.

Targi technologii, jakie mają miejsce w Las Vegas to jak widać nie tylko tematy dotyczące samej technologii, ale i ogłoszenia dotyczące świata filmowego. Czas ten dobrze wykorzystało Sony Pictures, które postanowiło podzielić się planami filmowymi na najbliższy i nieco dalszy czas. Poznaliśmy tytuły nadchodzących filmów, poznaliśmy daty.

Przeczytaj również: DreadOut 2, horror o licealistce obdarzonej mocą widzenia duchów z datą na Nintendo Switch 

Sony Pictures - ogłasza najnowsze produkcje filmowe

W nocy 9 stycznia w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w Las Vegas, tuż przed rozpoczęciem targów technologicznych CES, czyli prezentacji nowej technologii, takich firm jak AMD czy NVIDIA i Intel, firma Sony Pictures miało swoją konferencję. 

Na tym wydarzeniu firma podzieliła się nie tylko informacjami na temat nowych sprzętów, ale również  planami dotyczącymi swoich filmowych produkcji, obejmujących okres nie tylko tego roku, ale i lat następnych.

Sony Pictures - w planach nie ma Spider-Mana

W czasie owej konferencji poznaliśmy loga nadchodzących filmów, między innymi filmu Venom 3 czy Karate Kid. Wśród sześciu filmów, jakie pojawią się w najbliższych latach, nie było mowy o najnowszej superbohaterskiej produkcji, kolejnej odsłony Spider-Mana. Obecnie podobno trwają dopiero prace dotyczące scenariusza filmu, na który zapewne poczekamy zdecydowanie dłużej. 

Przeczytaj również: Prime Video prezentuje pierwsze filmowe i serialowe zapowiedzi roku 2024

Sony Pictures - daty premier filmów

Podczas wspomnianego panelu, tuż przed startem samych targów Sony ogłosiło nie tylko tytuły nadchodzących produkcji, tych jakie pojawią się niebawem, ale i tych oddalonych w czasie. Oto lista:

  • Madame Web – premiera 16 lutego
  • Pogromcy duchów: Imperium lodu – premiera 5 kwietnia
  • Bad Boys 4 – premiera 14 czerwca
  • Kraven Łowca – premiera 30 sierpnia
  • Venom 3 – premiera 8 listopada
  • Karate Kid – premiera 10 stycznia 2025 roku

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners