Ubisoft Forward 2023 nie powaliło, ale zostało przeprowadzone na niezłym poziomie!

lubiegrac publicystyka Ubisoft Forward 2023 nie powaliło, ale zostało przeprowadzone na niezłym poziomie!
Ubisoft Forward 2023 nie powaliło, ale zostało przeprowadzone na niezłym poziomie!Tamer Adas | 13 czerwca 2023, 06:00

Ubisoft Forward 2023 jest już za nami i trzeba przyznać, że w 2023 roku była to jedną z najlepszych tegorocznych konferencji. Co sprawiło, że francuska korporacja tak sobie poradziła? Co zagrało, a co sprawiało, że zęby bolały?

Na ratunek całemu Ubisoftowi

Nie od dziś wiadomo, że cały Ubisoft ma spore problemy, a przez długi czas wydawało się, że korporacja jeździ nieco bez głowy. Podczas Ubisoft Forward 2023 przekonaliśmy się, że nie jest tak zupełnie, choć nie brakowało chwil niezrozumiałych.

W portfolio w najbliższych miesiącach spodziewać się możemy zarówno super hitów, jak i pakietu pomniejszych tytułów oraz projektów, które spróbują wykorzystać znaną markę czy kreatywny pomysł na przebicie się.

Tempo Ubisoft Forward 2023 było okej, choć...

Początek Ubisoft Forward 2023 zwiastował trudną konferencję, gdyż korporacja zdecydowała się wybrać pakiet tytułów, które nie są skierowane do hardcore'owych graczy. Ubisoft postanowił, aby całość otworzyć Just Dance 2024, po czym całość powoli się rozkręcała.

Ostateczny poziom bazował na kilku ładnie zapowiadających się tytułach, pomiędzy którymi serwowane były mniejsze tytuły czy nowości, które dla większości są zapychaczami. Niemniej całość solidnie przeprowadzono, bez rewelacji, ale na dobrym poziomie...

Zapoznaj się również z: Ponownie Dragon's Dogma 2 zachwyca swoim zwiastunem! To będzie kolejny hit Capcomu? - CS 2023

Ocena Ubisoft Forward 2023

Gdy całościowo spojrzymy i ocenimy Ubisoft Forward 2023, otrzymujemy naprawdę udaną imprezę, która zachowała pewną porcję uroku w ramach mniejszego rozmiaru. Krok po kroku ujrzeć mogliśmy oczekiwane tytuł i ich mniejszych braci, co razem ułożyło się w solidną konferencję bez większych rewelacji.

Pełny zapis Ubisoft Forward 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners