Wyjątkowy okręt Megadeth można zgarnąć za darmo w World of Warships Legends!

lubiegrac news Wyjątkowy okręt Megadeth można zgarnąć za darmo w World of Warships Legends!
Wyjątkowy okręt Megadeth można zgarnąć za darmo w World of Warships Legends!Tamer Adas | 28 sierpnia 2023, 15:50

Efektowny, stylizowany i jedyny w swoim rodzaju okręt Megadeth można za darmo zgarnąć w grze World of Warships Legends! Przez ograniczony czas możemy go dodać oraz wykorzystać z nowej kampanii z licznymi niespodziankami!

Wargaming niedawno oficjalnie ogłosił współpracę z zespołem Megadeth, w ramach której od dzisiaj gracze mają okazję do zgarnięcia zupełnie z darmo wyjątkowego okręgu, stylizowanego właśnie na tę kapelę! Do 2 października będzie się można delektować amerykańskim krążownikiem premium IV poziomu Rattlehead.

Jednocześnie Wargaming zdecydował się zaoferować także inne atrakcje, takie jak trzy legendarne maszyny do biura: francuski ciężki krążownik Henri IV, włoski pancernik Cristoforo Colombo oraz paneuropejski niszczyciel Halland. Każda z nich wyróżnia się swoją mocą oraz niezwykłymi zaletami.

Wystartowała nowa, wypełniona 100 poziomami kampania Wagen un Winnen, oferującą graczom szereg elementów do odblokowania, których zwieńczeniem będzie poważny i ceniony niszczyciel niemiecki Premium VIII: Z-44.

Przeczytaj też:

 

Nie zabrakło klasycznego, nowego seoznu oferującego pakiet niezwykłch pojedynków maszynami z progu od IV do VI poziomu, oferując możliwość pozyskania i wykorzystania permanentnych ulepszeń!

Nie zabrakło także szeregu pomniejszych poprawek, udoskonaleń oraz zmian, które ostatecznie mają się przełożyć na zagwarantowanie graczom jeszcze przyjemniejszej rozgrywki.

Konsolowe World of Warships Legends ukazało się 12 sierpnia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners