Oto czołówka Cyberpunk Edgerunners! Animacja zadebiutuje już we wrześniu tego roku!

lubiegrac newsy filmowe Oto czołówka Cyberpunk Edgerunners! Animacja zadebiutuje już we wrześniu tego roku!
Oto czołówka Cyberpunk Edgerunners! Animacja zadebiutuje już we wrześniu tego roku!Tamer Adas | 4 lipca 2022, 09:05

Do sieci trafiła oficjalna czołówka serialu Cyberpunk Edgerunners! Netflix zaprezentował ładny początek animacji wraz z utworem oraz jego autorem! Kto został zaproszony do współpracy? Jaki wykon będzie dostępny przy okazji poszczególnych epizodów?

Późno w nocy Netflix zdecydował się opublikować czołówkę nadchodzącego anime Cyberpunk Edgerunners, który jest rozwinięciem Cyberpunka 2077, ostatniej gry polskiego studia CD Projekt RED.

Zapoznaj się też z: Cyberpunk: Edgerunners, anime od CD Project RED i studia Trigger zyskało datę premiery, zwiastuny i plakat

Gigant ze Stanów Zjednoczonych zdecydował się pochwalić animowanym wstępem z najistotniejszymi twórcami oraz muzyką sporządzoną przez Franza Ferdinanda, znanego i cenionego muzyka.

Poniższy materiał wideo został premierowo udostępniony podczas targów Anime Expo 2022 w Los Angeles, gdzie uczestnicy jako pierwsi mogli zapoznać się z tym solidnym kawałkiem animacji.

Do premiery pozostały w zasadzie dwa miesiące, zatem być może już niebawem doczekamy się udostępnienia kolejnego zwiastuna oraz być może jakiś przedpremierowych opinii zaproszonych do współpracy opiniotwórców.

Animacja Cyberpunk Edgerunners zadebiutuje we wrześniu 2022 roku ekskluzywnie na Netflixie.

Podstawa fabularna w postaci gry Cyberpunk 2077 jest dostępna do samodzielnego sprawdzenia od 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Google Stadia

Grupa giełdowa CD Projekt to jest największą spółką na Giełdzie Papierów Wartościowych w najwyższym segmencie WIG20. Spółka notowana jest także w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [1]:
avatar redaktor
dodano: 2022-07-04 13:23:04

test

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners