Oto najlepsi specjaliści w EA Sports FC 24! Kto jest najlepszy w poszczególnych kategoriach?

lubiegrac e-sport Oto najlepsi specjaliści w EA Sports FC 24! Kto jest najlepszy w poszczególnych kategoriach?
Oto najlepsi specjaliści w EA Sports FC 24! Kto jest najlepszy w poszczególnych kategoriach?Tamer Adas | 17 września 2023, 00:05

Oto zdecydowanie najlepsi specjaliści w EA Sports FC 24, którzy swoimi poszczególnymi umiejętnościami wybijając się względem konkurencji z całego świata. Kogo zdecydowało się wyróżnić Electronic Arts?

Kontynuując swój cykl EA Sports oraz Electronic Arts zdecydowały się zdradzić kolejne intrygujące statystyki, dotykające tym razem Styli Gry oraz najlepiej w ich ramach radzących sobie zawodników.

Zaznaczyć należy, że mówimy tutaj o pięciu wybranych kategoriach, ponieważ podział został znacząco rozbudowany, a poniższe zestawienia skupiają się na kilku aspektach oraz wybranych piłkarzach oraz piłkarkach.

Gdy na czele widzimy Bellinghama, Grealisha, Chiesę oraz Puttelas i van Dijka wiemy, że mamy do czynienia z absolutnymi liderami, którymi wzorują się młodzi z całego świata. Nie może dziwić, że i sporego EA zdecydowało się właśnie ich wyróżnić.

Zapoznaj się też z:

 

Tym razem nie zdecydowano się wyróżnić żadnego reprezentanta Polski, nawet pomimo tego, że niektórzy nasi kadrowicze doczekali się naprawdę dobrych ocen.

 

 

 

 

 

 

Oczekiwana EA Sports FC 24 ma zadebiutować 29 września 2023 r. Tytuł będzie można sprawdzić zapewne w abonamencie EA Play Pro.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners