Chcecie wziąć udział w beta testach Diablo 4? Uważajcie, gdyż po długim pobieraniu czekają dłuższe kolejki!

lubiegrac news Chcecie wziąć udział w beta testach Diablo 4? Uważajcie
Chcecie wziąć udział w beta testach Diablo 4? Uważajcie, gdyż po długim pobieraniu czekają dłuższe kolejki!Tamer Adas | 24 marca 2023, 07:15

Dziś oficjalnie Blizzard Entertainment udostępnia beta testy Diablo IV nadchodzącego, potencjalnego super hitu, który za nieco ponad dwa miesiące ma oficjalnie zaliczyć swoją premierę. Już teraz przygotujcie się na spore pobieranie pików oraz konieczność zmagania się ze sporymi kolejkami na serwery...

Activision Blizzard w dniu dzisiejszym oficjalnie udostępni beta testy swojej powstającej gry Diablo IV, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą przed premierą zapoznać się z projektem krótko przed jego premierą, mogąc jednocześnie podzielić się z twórcami cennymi uwagami oraz informacjami wynikającymi z naszych sesji.

Zapoznaj się również z:

 

Już teraz powinniście uświadomić sobie, że pobranie otwarty testów najnowszego Diablo wiązać się będzie z długim okresem pobierania, gdyż przygotowane pliki.... zawierają przeszło 80 GB! A pliki szczególnie podczas sporego obciążenia nie będą funkcjonować poprawnie.

Następnie czeka Was kolejna dawka cierpliwości, gdyż... "Zamieć" jedynie ostrzega przed ewidentnie zbliżającymi się kolejkami, których nie będzie brakować. Aby na bieżąco wdrażać poprawki, możliwe są... wyłączenia serwerów, zatem dostanie się do gry może być dodatkowo utrudnione!

"Czwórka" może zawierać błędy, które mają zostać wyeliminowane do chwili premiery ostatniej gry z serii Diablo, na tę chwilę zarówno na komputerach i konsolach mogą jednak występować. Czujcie się zatem ostrzeżeni, gdyż wytrwałość może popłacić. Mamy nadzieję, że ominą Was jakiekolwiek większe problemy ;)

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://us.forums.blizzard.com/en/d4/t/expectations-for-the-diablo-iv-open-beta-march-24-26/6276

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners