Diablo IV trafi do Xbox Game Pass? Przedstawiciel Blizzarda skomentował krążące plotki

lubiegrac news Diablo IV trafi do Xbox Game Pass? Przedstawiciel Blizzarda skomentował krążące plotki
Diablo IV trafi do Xbox Game Pass? Przedstawiciel Blizzarda skomentował krążące plotkiMaciej Gaffke | 14 marca 2023, 12:05

Dyrektor Blizzard Entertainment odniósł się w swoich mediach społecznościowych do spekulacji, wedle których Diablo IV może trafić do Xbox Game Pass w dniu premiery. Rod Fergusson jasno określił, jakie jest stanowisko studia w tej sprawie.

Blizzard Entertainment jest w pełnej fazie kampanii marketingowej Diablo IV. Już za kilka dni ruszają beta-testy tytułu we wczesnym dostępie, do których twórcy zachęcali przez ostatnie tygodnie. Jednak od pewnego czasu w sieci krążą plotki o możliwym dołączeniu Diablo IV do Game Passa w dniu premiery. Czy rzeczywiście jest to możliwe?

Zapoznaj się również z:

 

Do tej kwestii odniósł się Rod Fergusson, dyrektor Blizzarda, m.in. na swoim Twitterze. Napisał on, że bardzo się cieszy, widząc podekscytowanie zbliżającą się betą, a także zaznaczył, że na razie nie ma planów na dołączenie Diablo IV do usługi Xbox Game Pass.

Wspomniane plotki nie wzięły się znikąd. Microsoft aktywnie zabiega o akceptację przejęcia Activision Blizzard. Strategia amerykańskiego giganta polega m.in na umieszczaniu premierowych produkcji od razu w swojej usłudze, więc niektórzy przypuszczali, że może tak się stać z Diablo IV, jeśli do czasu debiutu gry sprawa transakcji się rozstrzygnie.

Przypomnijmy, że beta-testy we wczesnym dostępie odbędą się w dniach 17-19 marca. Mogą wziąć w nich udział wszyscy, którzy kupili grę w przedsprzedaży. Natomiast otwarta beta rozpocznie się 24 marca i potrwa przez trzy dni.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/rod-fergusson-diablo-4-xbox-game-pass-rumors/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners