Kolejne materiały zapowiadające Diablo IV! Twórcy prezentują katedrę Diablo oraz ogłaszają konkurs w otwartych beta-testach

lubiegrac news Kolejne materiały zapowiadające Diablo IV! Twórcy prezentują
Kolejne materiały zapowiadające Diablo IV! Twórcy prezentują katedrę Diablo oraz ogłaszają konkurs w otwartych beta-testachMaciej Gaffke | 7 marca 2023, 12:00

Blizzard Entertainment udostępniło następne materiały, które promują zbliżające się beta-testy. Tym razem twórcy pokazali imponujące malowidła we francuskiej katedrze, a także ogłosili konkurs dla uczestników otwartej bety.

Diablo IV ukaże się w czerwcu, ale już w marcu ruszają beta-testy produkcji. 17 marca wczesny dostęp do bety uzyskają gracze, którzy zamówili grę w przedsprzedaży, natomiast inni rozpoczną swoją przygodę w otwartej becie tydzień później, czyli 24 marca. 

Zapoznaj się również z:

 

Blizzard już wcześniej publikowało nowe zwiastuny gry i beta-testów. Teraz otrzymaliśmy kolejną porcję materiałów promocyjnych. W pierwszym z nich twórcy pokusili się o stworzenie tzw. katedry Diablo, w której znajdują się imponujące obrazy bohaterów gry. Zostały one umieszczone na płótnach w świątyni we francuskiej miejscowości Cambrai.

Inny materiał zapowiada konkurs dla uczestników otwartej bety (24 marca). Wystarczy się zarejestrować na stronie i osiągnąć 25. poziom postacią z dowolnej klasy. Zwycięzca może znaleźć się na wspomnianych płótnach jako bohater, który pokonuje antagonistów gry.

Poza oficjalnymi zapowiedziami ukazano też proces tworzenia malowideł. Za opracowanie grafik odpowiadał Adam Miller oraz jego zespół profesjonalnych malarzy. Ekipa wykonała obrazy w zaledwie 30 dni, a efekt ich pracy jest naprawdę zachwycający.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners