Phantom Liberty na zbliżającym się Summer Game Fest! CD Projekt potwierdziło prezentację dodatku do Cyberpunka 2077

lubiegrac news Phantom Liberty na zbliżającym się Summer Game Fest!
Phantom Liberty na zbliżającym się Summer Game Fest! CD Projekt potwierdziło prezentację dodatku do Cyberpunka 2077Maciej Gaffke | 30 maja 2023, 20:05

W przyszłym miesiącu odbędzie się Summer Game Fest i nie zabraknie na nim prezentacji dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. CD Projekt oficjalnie potwierdziło swoją obecność na imprezie.

Od czasu zapowiedzi Phantom Liberty minęło już trochę czasu i CD Projekt RED nie spieszyło się z ujawnianiem kolejnych szczegółów. Więcej o rozszerzeniu dowiemy się na Summer Game Fest, który odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a dokładnie to 8 czerwca.

Zapoznaj się także z: Drużyna Ligue 1 zawodników w wersji TOTS dostępna do wypakowania w FIFA 23 Ultimate Team! Kto tym razem został wyróżniony?

CD Projekt RED oficjalnie przekazało to w swoich mediach społecznościowych. Wtedy dziennikarze i recenzenci skorzystają z fragmentu rozgrywki, a widzowie dowiedzą się czegoś więcej o nadchodzącym Phantom Liberty. Pokrywa to się z doniesieniami Borysa Nieśpielaka, o których już informowaliśmy.

Warto przypomnieć, że w dodatku pojawi się Idris Elba, który zagra postać Solomona Reeda. Sam Cyberpunk 2077 odnotował wzrost zainteresowania po premierze anime Edgerunners, a wspomniane rozszerzenie powinno jeszcze bardziej przyciągnąć do tytułu wykreowanego przez polskie studio.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty nie ma jeszcze daty premiery. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners