Pierwsze plotki dotyczÄ…ce W3 - Krew i wino

lubiegrac news Pierwsze plotki dotyczÄ…ce W3 - Krew i wino



| 17 lutego 2016, 10:00

facebook banner
Na samym wstÄ™pie pragnÄ™ poinformować  Å¼e poniższe informacje mogÄ… siÄ™ różnić od tych prawdziwych. SÄ… to plotki i nie wiadomo na ile sÄ… one autentyczne.
 
Studio CD Projekt RED bardzo niechÄ™tnie i niezbyt czÄ™sto daje do sieci informacje dotyczÄ…ce nadchodzÄ…cego dodatku do Wiedźmina 3 - Krwi i wina. Producenci jednak do tej pory nie podali żadnych szczegóÅ‚owych informacji, ale poniższe dajÄ… wiele do myÅ›lenie i budzÄ… wyobraźnie co do DLC.  Informacja pochodzi z oficjalnego forum Geralta, lecz tak szybko jak siÄ™ post pojawiÅ‚ tak szybko znikÅ‚. Uwaga! Poniższe informacje mogÄ… zawierać SPOJLERY

Oto lista plotek na temat Wino i Krew:

  • Minimalny poziom do DLC to 40, a wydarzenia możemy rozpocząć przed lub po wÄ…tku gÅ‚ównym.
  • W grze pojawi siÄ™ istotne dla fabuÅ‚y Bractwo Wilków.
  • W rozszerzeniu pojawiÄ… siÄ™ trzy zakoÅ„czenia – jedno sekretne, które odblokujemy dopiero po wykonaniu konkretnej rzeczy w historii.
  • Autorzy przygotowali nowy „Miecz z KoÅ›ci”, który prawdopodobnie bÄ™dzie połączony ze wspomnianym bractwem.
  • W tytule pojawi siÄ™ NPC, który bÄ™dzie zmieniaÅ‚ kolor zbroi. W każdym wiÄ™kszym rejonie pojawi siÄ™ taka jedna postać.
  • Twórcy stworzyli 4 nowe umiejÄ™tnoÅ›ci dla Walki / Alchemii / Znaków, 12 ogólnych zdolnoÅ›ci, 3 sloty na skille oraz 1 slot na mutagen.
  • Podobno pojawi siÄ™ nowa możliwość ulepszania zestawów.
  • Mapa nadal roÅ›nie i aktualnie ma zajmować okoÅ‚o 75% Novigradu/Velen, ale prawdopodobnie jeszcze do koÅ„ca rozwoju DLC lokacja zostanie powiÄ™kszona.
  • Nowe animacje ogólne i dla walki.
  • Spore zmiany w balansie rozgrywki.
  • Powraca Heliotrop Sign, ale ma odrobinÄ™ inne znaczenie niż w przypadku Wiedźmin 2.
  • Studio przygotowaÅ‚o kilku ciekawych bossów, ale na zakoÅ„czenie opowieÅ›ci mamy stoczyć najtrudniejszy pojedynek w historii.
  • Nowa lokacja to najbardziej niesamowity obszar pod wzglÄ™dem graficznym. Twórcy zastosowali specjalnÄ… technologiÄ™ przygotowanÄ… specjalnie dla Toussaint.
  • Nowe ustawienia kamery.
  • Deweloperzy pracujÄ… nad rozgrywkÄ… w pierwszej osobie!
  • Dodatek ma zadebiutować na poczÄ…tku czerwca. Twórcy nadal przygotowujÄ… DLC, ale prace majÄ… zostać zakoÅ„czone pod koniec kwietnia. W maju zostanie opublikowany fragment rozgrywki.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: http://www.ppe.pl/news/41840/wyciekly-szczegoly-wiedzmin-3-dziki-gon-krew-i-wino-zagramy-na-poczatku-czerwca.html

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners