Oto Polacy, którzy wystąpią na IEM Katowice 2024!

lubiegrac e-sport Oto Polacy, którzy wystąpią na IEM Katowice 2024!
Oto Polacy, którzy wystąpią na IEM Katowice 2024!Tamer Adas | 22 grudnia 2023, 12:35

Poznaliśmy grono Polaków, którzy wystąpią podczas zbliżającego się turnieju IEM Katowice 2024. Reprezentacja prezentuje się naprawdę godnie, choć tym razem nie doczekamy się jednej rodzimej formacji. Kto wystąpi podczas zbliżających się zawodów?

Już 31 stycznia oficjalnie rozpocznie się turniej Intel Extreme Masters 2024, kolejna edycja prestiżowych zawodów rozgrywających się w katowickim Spodku. Po raz kolejny gracze będą mieli okazję sprawdzić się w CS-ie, choć tym razem będzie to Counter Strike 2.

Zapoznaj się również z: Oto zaproszone drużyny, które wystąpią w 27. sezonie ESL Mistrzostw Polski

Co prawda ostatnią zwycięską ekipą była Virtus.Pro w 2015 roku, ale najbliższa okazja, może się zdarzyć już niebawem. Z tej formacji spore szanse na między innymi Filip “NEO” Kubski pełniący obecnie funkcję trenera FasZe Clanu. Przeciwko niemu stanie ekipa G2 Esports, która spróbuje obronić tytuł wraz ze swoim trenerem Wiktorem "Tazem" Wojtasem.

W ramach zmagań pojawi się także Janusz “Snax” Pogorzelski, który będzie pełnił rolę in-game leadera w formacji Gamer Legionu. Kapitanem ekipy MOUZ jest nasz rodak Kamil "siuhy" Szkaradek, natomiast w ENCE dalej występuje Paweł "dycha" Dycha. Zapomnieć nie posób o Mateuszu "mantuu" Wilczewskim z BIG oraz Szymonie "kRaSnaLu" Mrozku z Monte.

Przy okazji rywalizacji nie zabraknie także towarzyszącego turnieju w powracającego StarCrafta 2 czy też strefy IEM Expo, na której obecni będą liczni wystawcy.

StarCraft II: Legacy of the Void ukazało się 27 lipca 2010 roku na komputerach osobistych. Counter Strike 2 zadebiutowało 27 września 2023 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: IEM, katowice, polska, 2024, ESL,
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners