Poznaliśmy datę premiery aktualizacji Ovedrive do Cyberpunk 2077! Gra ma uzyskać pełny ray tracing

lubiegrac giełda Poznaliśmy datę premiery aktualizacji Ovedrive do Cyberpunk
Poznaliśmy datę premiery aktualizacji Ovedrive do Cyberpunk 2077! Gra ma uzyskać pełny ray tracingMaciej Gaffke | 24 marca 2023, 20:03

Podczas Game Developers Conference ujawniono datę wprowadzenia aktualizacji do Cyberpunka 2077, która ma zagwarantować pełny ray tracing. Jest to możliwe dzięki współpracy Nvidii oraz CD Projekt Red, twórcy marki.

Aktualizacja Overdrive stanie się dostępna dla właścicieli komputerów osobistych już 11 kwietnia. Jednak trzeba zaznaczyć, że będą mogli z niej korzystać posiadacze najnowszych kart graficznych od Nvidii, czyli GeForce RTX 4000, które gwarantują najwyższą jakość wprowadzonych zmian.

Aktualizacja sprawi, że oświetlenie w rozgrywce stanie się jeszcze dokładniejsze. Wpłynie na to tzw. path tracing, który określany jest także jako pełny ray tracing. Nvidia niedawno ogłosiła również, że jej technologia DLSS 3, która współpracuje z path tracing, pojawi się też w takich grach jak Redfall czy Diablo IV w momencie premiery.

Przypomnijmy, że CD Projekt Red aktualnie pracuje nad dodatkiem do Cyberpunka 2077, Phantom Liberty. Według zapowiedzi polskiego studia ma się on ukazać w 2023 roku, ale do tej pory nie poznaliśmy terminu jego debiutu. Wygląda na to, że aktualizacja Overdrive zagwarantuje graczom jeszcze lepsze wrażenia podczas przechodzenia tej nowej zawartości. 

Polski Cyberpunk 2077 ukazał się 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

CD Projekt RED (w ramach Grupy CD Projekt) jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie WIG20. Spółka odnotowywana jest też w ramach indexu WIG.GAMES.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://blogs.nvidia.com/blog/2023/03/22/cyberpunk-2077-path-traced-visuals-gdc/

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners