Dziś następuje premiera B.I.O.T.A. metroidvanii retro w pełnym tego słowa znaczeniu!

lubiegrac news Dziś następuje premiera B.I.O.T.A. metroidvanii retro w pełnym tego słowa znaczeniu!
Dziś następuje premiera B.I.O.T.A. metroidvanii retro w pełnym tego słowa znaczeniu!Tamer Adas | 12 kwietnia 2022, 23:45

Dziś oficjalnie nastąpiła premiera B.I.O.T.A., kolejnej pełnoprawnej gry z wydawniczej oferty polskiego wydawnictwa Retrovibe, stawiającego na pełnoprawne retro doświadczenie.

O czym jest B.I.O.T.A.?

Gracze przenoszą się do kolonii górniczej, w której postacie mierzą się z atakiem przeprowadzonym przez pozaziemską zarazę. Ta jest jedynie początkiem problemów, które zaczynają mieć miejsce w tych okolicach. Nasze zadanie w zasadzie z każdą chwilą będzie się komplikować...

Zapoznaj się również z: Zbliżające się premiery gier - Kwiecień 2022, to nie będzie czas pełen debiutów...

Co kształtuje rozgrywkę w B.I.O.T.A.?

Gracze przeniosą się do pełnoprawnie do retro rzeczywistością z 4-kolorową paletą barw (z 54 odcieniami!), gdzie poczujemy ducha 8-bitowych konsol rodem z lat 90. ubiegłego wieku, stawiającego na nowoczesne przeniesienie rozgrywki sprzed lat.

Wymagająca zręcznościowa rozgrywka, osiem postaci do wyboru, kampania, poziomy specjalne oraz dodatkowe tryby zapewnią nam wiele godzin satysfakcjonującej zabawy!

Pierwsze recenzje B.I.O.T.A.

W sieci powoli ukazują się pierwsze oceny oraz recenzje, które operują w bardzo szerokim segmencie od 2 do 8 na 10 punktów, co ukazuje, że zdecydowanie nie jest to projekt absolutnie dla wszystkich.

Premiera B.I.O.T.A.

B.I.O.T.A. dziś debiutuje (tj. 12 kwietnia 2022 roku) na komputerach osobistych (Steam i GOG) w pełnej wersji. Gra doczekała się premierowej zniżki wynoszącej przez tydzień 10%.

Zwiastun premierowy B.I.O.T.A.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: retrovibe,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners