Dziś następuje premiera Company of Heroes 3, kolejnego rozdziału gry Relic Entertainment oraz SEGI!

lubiegrac news Dziś następuje premiera Company of Heroes 3, kolejnego
Dziś następuje premiera Company of Heroes 3, kolejnego rozdziału gry Relic Entertainment oraz SEGI!Tamer Adas | 23 lutego 2023, 21:00

Dziś następuje oficjalna premiera Company of Heroes 3, zupełnie nowej strategii duetu Relic Entertainment oraz SEGA, zabierająca graczy ponownie do starć w warunkach drugiej wojny światowej. Jak poradziła soie odsłona rozgrywająca się we Włoszech oraz Afryce Północnej?

O czym jest Company of Heroes 3?

SEGA oraz ich jedno z najbardziej uznanych studiów, zespół Relic zdecydowały się rozwinąć swoją flagową wojenną strategię, zabierającą fanów tym razem na front włoski oraz północno afrykański. Gracze po stronie aliantów wyruszą do walki, zdobywając słynne miasta oraz cele, krok po kroku odpierając niemiecką ofensywę.

Co kształtuje rozgrywkę w Company of Heroes 3?

Relic Entertainment zdecydowało się skupić na zapewnieniu graczom satysfakcjonującej i realistycznej strategii w czasie rzeczywistym, skupionym zarówno na wielkiej, jak i małej strategii. Autorzy postawili na zacięte pojedynki z szeregiem jednostek oraz oddziałów, zapewniających graczom sporą swobodę oraz kreatywność rozwiązywania wyzwań oraz problemów.

Starcia we Włoszech oraz w Afryce Północnej zweryfikują umiejętności taktyczne graczy, stawiając na różnorodne trudności do pokonania oraz spore przywiązanie do realizmu i szczegółowości prezencji i działań całych armii oraz oddziałów.

Pierwsze recenzje Company of Heroes 3

Pierwsze oceny w większości przypadków odnoszą się głównie do trybu dla pojedynczego gracza, który w dodatku ma małe problemy, ale... ostatecznie trzecia odsłona Company of Heroes i tak uzyskała średnią 81/100 punktów z aż 89% poziomem poleceń, co stanowi naprawdę niezły rezultat (za opencritic). To kolejna naprawdę niezła gra z lutego 2023 roku!

Zapoznaj się również z: Relic prezentuje style rozgrywki w Company of Heroes 3! Jakie możliwości taktyczne zaoferuje nadchodząca strategia?

Oceny Company of Heroes 3

  • 90/100 - GamesBeat, CGMagazine, GamingTrend,
  • 85/100 - INEVEN, God is a Geek, Wccftech, GameBlast,
  • 80/100 - SECTOR.sk, PowerUp!, Shacknews, MMORPG.com, Saving Content, Cultured Vultures, GameWatcher,
  • 70/100 - Gameblog, PCGamesN, GameSpew,
  • 60/100 - IGN.

Premiera Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 ma ukazać się 23 lutego 2023 roku na komputerach osobistych.

Zwiastun premierowy Company of Heroes 3

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners