Relic prezentuje style rozgrywki w Company of Heroes 3! Jakie możliwości taktyczne zaoferuje nadchodząca strategia?

lubiegrac news Relic prezentuje style rozgrywki w Company of Heroes 3!
Relic prezentuje style rozgrywki w Company of Heroes 3! Jakie możliwości taktyczne zaoferuje nadchodząca strategia?Tamer Adas | 16 lutego 2023, 06:00

Relic opublikowały nowy zwiastun, prezentujący przykładowe style rozgrywki w Company of Heroes 3, skupiające się na różnego typu wykorzystaniu szeregu wyjątkowych jednostek oraz oddziałów, którymi będą mogli pokierować fani. Jak można poradzić sobie w Anzie we Włoszech?

Trzecie Company of Heroes zagości na rynku już za równo tydzień, tymczasem autorzy zdecydowali się opublikować zupełnie nowy zwiastun, odwzorowujący szerokie pole styli i modeli zabawy, które będą mogli rozwijać czy dostosowywać gracze, bazując na własnych umiejętnościach oraz preferencjach.

Zapoznaj się też z:

 

Najnowszy materiał opracowany został z konwencji zaprezentowania scenariuszy, które mogą dać graczom sukces we włoskiej misji, rozgrywającej się w mieście Anzie, gdzie pola do taktycznej zabawy nie brakuje, a i sami możemy nieźle poeksperymentować.

Starszy projektant David Milne zdecydował się ukazać, jak można poprzez moździerze ciężkie ML 4,2 i dostępne flary pozyskać spore pole zwiadu, który za przestrzeń do wykorzystania artylerii BL5.5. Z dystansu możemy zapewnić sobie spore bezpieczeństwo, z pomocą którego dalej będziemy mogli przesuwać linię walki, wgłąb obrony przeciwnika.

Marco Fiore wspomina natomiast o tym, jak agresywnie można wykorzystywać amerykańskie lotnictwo do dominowania tej przestrzeni, tworząc przewagę technologiczną oraz ilościową. W ten sposób walki staną się nieco bardziej kontrolowalne, otwierając opcje dla piechoty oraz 

Projektantka Lisa Ngyuen opowiada natomiast o tym, jak może poprzez Brytyjską Kompanię Pancerną do wykreowania przewagi poprzez wezwanie czołgów Churchill Black Prince z potężnym działem 17-funtowym oraz skuteczną zasłoną dymną, umożliwiającą sprawną zmianę pozycji. W ten sposób można zachować sporą siłę rażenia z możliwościami sprawnego przemieszania jej na froncie.

Company of Heroes 3 ma ukazać się 23 lutego 2023 roku na komputerach osobistych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners