Nastąpiła premiera dodatku Dead Island 2 Haus, to zatem czas na wyprawę do Malibu!

lubiegrac news Nastąpiła premiera dodatku Dead Island 2 Haus, to zatem czas na wyprawę do Malibu!
Nastąpiła premiera dodatku Dead Island 2 Haus, to zatem czas na wyprawę do Malibu!Tamer Adas | 3 listopada 2023, 07:15

Nastąpiła premiera dodatku fabularnego Dead Island 2 Haus, zabierająca ocaleńców do willi w Malibu, gdzie kryje się niebezpieczny kult. Czego fani mogą się spodziewać po nowej, płatnej przygodzie?

Wczoraj Dambuster Studios oraz Deep Silver wypuściły pierwszy, duży dodatek fabularny do swojej gry Dead Island 2, która ponownie zabiera graczy do HELL.A., gdzie pojawiło się zupełnie nowe zagrożenie. W pełnej piękna oraz tajemnic willi w Malibu dochodzi do podejrzanych zdarzeń, które przyciągają uwagę naszego protagonisty.

To właśnie tam odbędzie się kolejne starcie z nie umarlakami, które powiązał ze sobą nieznany wcześniej kult oraz jego przywódca, który stara się wykorzystać dla siebie Zompokalipsę. To sprawiło, że sam zaczął podważać moralne granice...

Zapoznaj się także z: Początki Din Djarina w nieco innym wydaniu... - Recenzja mangi Mandalorianin 1

Co prawda otrzymać możemy drogocenną kuszę, jednakże na naszej stronie znajdą się między innymi nowe typu rywali, które nie zawsze będziemy w stanie w chwilę potraktować Hog Roasterem oraz jego potężnym płomieniem. Nie zabrakło klasycznie nowych kart umiejętności, dzięki czemu nasz protagonista stanie się jeszcze skuteczniejszy w walce o przetrwanie.

Za kilka miesięcy spodziewać się możemy informacji o drugim rozszerzeniu, które realizowane jest w ramach planu wspierania propozycji o Zombie, która naprawdę nieźle sobie poradziła na wszystkich platformach.

[TITLE] ukazało się się 2 listopada 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners