Nadszedł czas na premierę EA Sports UFC 5! Jak poradziła sobie nowa gra o MMA?

lubiegrac publicystyka Nadszedł czas na premierę EA Sports UFC 5! Jak poradziła sobie nowa gra o MMA?
Nadszedł czas na premierę EA Sports UFC 5! Jak poradziła sobie nowa gra o MMA?Tamer Adas | 27 października 2023, 20:20

Nadszedł czas na premierę EA Sports UFC 5, kolejnej gry na bazie licencji najsłynniejszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Po wcześniejszych dobrych, ale nie rewelacyjnych częściach pojawiła się szansa wejścia na wyższy poziom, czy to jednak się udało?

O czym jest UFC 5? Co kształtuje rozgrywkę?

Nadszedł czas na premierę nowej gry o MMA od EA Sports, które zdecydowało się zmienić technologię, wprowadzić nowe rozwiązania oraz spróbować skierować swój cykl mocniej w stronę efektownej symulacji transmisji z gal UFC, aniżeli sensu stricto odwzorowania walki.

Poprzednie odsłony nie były krytykowane za jej cały obraz, ale być może usprawnienia parteru spowodują, że całość stanie się atrakcyjniejsza oraz bardziej zadowalająca. Odpowiedzi poznamy niestety dopiero za kilka dni, gdy balans i poszczególne mechaniki zostaną zweryfikowane.

Electronic Arts ponownie spróbuje zbudować wielki sukces, który mógłby zagwarantować całej korporacji stabilną sytuację finansową, mogąc dokładać co pewien czas pomniejsze zmiany. Weryfikacja tych zamierzeń odbędzie się już za moment...

Pierwsze recenzje UFC 5

Początkowa średnia ocen na poziomie 80/100 ze wskaźnikiem poleceń wynoszącym 83% wskazują na to, że autorom udało się wykonać dostrzegalny krok do przodu, choć warto wziąć pod uwagę fakt, że często te rezultaty po kilku dniach spadają, ale i niekiedy wzrastają (za platformą opencritic). Bez wątpienia jest jednak naprawdę nieźle, zatem fani cyfrowego MMA nie będą mieli specjalnie powodów do narzekań.

Zapoznaj się również z:

Oceny UFC 5

  • 90/100 - PlayStation Universe, IGN, Screen Rant,
  • 80/100 - GameSpew,
  • 85/100 - PSX Brasil,
  • 75/100 - XboxEra,
  • 70/100 - VideoGamer, GGRecon,
  • 65/100 - Wccftech.

Premiera UFC 5

Dziś odbywa się premiera UFC 5 (27 października 2023 r.) na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Zwiastun premierowy UFC 5

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners