EA Sports prezentuje tryby gry UFC 5! Jakich niespodzianek możemy się spodziewać w tej odsłonie?

lubiegrac news EA Sports prezentuje tryby gry UFC 5! Jakich niespodzianek możemy się spodziewać w tej odsłonie?
EA Sports prezentuje tryby gry UFC 5! Jakich niespodzianek możemy się spodziewać w tej odsłonie?Tamer Adas | 14 października 2023, 16:45

Nieco niespodziewanie sobotniego popołudnia EA Sports zdecydowało się zademonstrować tryby rozgrywki w UFC 5, w najnowszej grze sportowego oddziału Electronic Arts. Jakich nowości mogą się spodziewać gracze w nowej części?

EA Sports kontynuuje promocję najnowszego UFC, które ma zaoferować graczom szereg mniejszych oraz większych poprawek, które mają uczynić zabawę jeszcze bardziej realistyczną oraz satysfakcjonującą. Jednym z aspektów, które mają na to wpłynąć jest dostarczenie określonych trybów zabawy.

Sportowa propozycja Electronic Arts cały czas poszukuje jakiegoś większego wymiaru dla siebie, który umożliwiłby mocniejsze usadowienie się marki oraz uzyskanie bardziej satysfakcjonujących wyników sprzedaży, co szczególnie mocno tkwi w głowach zarządzających grą.

W ramach poprzednich odsłon przygotowywane były różne formy zaskoczenia społeczności, próbując kazać nieco bardziej niestandardowe podejścia do mieszanych sztuk walki oraz ich ujęć między innymi w filmach.

Przeczytaj też:

 

Kolejna próba zaoferowania większej ilości atrakcji aniżeli tryb kariery, Ultimate czy specyficzne warianty pojedynków to może wystarczyć, choć w przypadku mniejszego w treść względem poprzednich odsłon Mortal Kombat 1 okazało się przyczynkiem do krytyki ze strony fanów.

Zbliżające się wielkimi krokami UFC 5 ukaże się 27 października 2023 r. na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners