Oficjalna prezentacja EA Sports UFC 5 zdradza kolejne szczegóły wprowadzonych zmian w rozgrywce

lubiegrac news Oficjalna prezentacja EA Sports UFC 5 zdradza kolejne szczegóły wprowadzonych zmian w rozgrywce
Oficjalna prezentacja EA Sports UFC 5 zdradza kolejne szczegóły wprowadzonych zmian w rozgrywceTamer Adas | 9 października 2023, 06:00

EA Sports zdecydowało się opublikować sporą prezentację UFC 5, skupiającą się na omówieniu najważniejszych zmian oraz nowości, które mogą nie być aż tak widoczne na pierwszy rzut oka, ale razem sprawiają, że zabawa staje się znacznie bardziej realistyczna oraz atrakcyjna pod względem rozgrywki czy oprawy graficznej.

Nadszedł czas na kolejny materiał wideo wypuszczony przez  EA Sports i Electronic Arts, które postanowiły i tym razem ukazać graczom materiał omawiający kolejną dawkę nowości oraz zmian, jakie zaimplementowano w nowej odsłonie, czyniąc ją potencjalnie jeszcze lepszą oraz bardziej atrakcyjną.

Wiele uwagi poświęcono, aby zwiększyć realizm nie tylko poprzez nowy system obrażeń oraz efektów latających w powietrzu płynów, ale także poprzez silnik Frostbite możliwe było przemodelowanie oświetlenia, sprawiając, że tytuł będzie się zdecydowanie lepiej prezentować.

Zapoznaj się również z:

 

Walki od teraz zdecydowanie mocniej przypominają realne pojedynki, a w zasadzie ich transmisje, co prawda nie wszystkie efekty zadanych ciosów prezentują się równie atrakcyjnie, ale już po naszej postaci/rywalu będziemy dostrzegać, jak wielkie kłopoty się zdarzyły i kiedy zmniejsza się szansa na dokończenie pojedynku.

Nowe elementy udźwiękowienia, specjalnie przygotowane animacje czy elementy związane z poszczególnymi wojownikami sprawiają, że tytuł jeszcze bardziej próbuje przemówić do fanów. Widać, że autorzy pragną nieco bardziej tym razem przemawiać oprawą, aniżeli sensu stricte zmianami mechanicznymi.

Nadchodzące UFC 5 debiut zaliczy 27 października 2023 roku na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners