Era Innowacji debiutuje na polskim rynku, natomiast Mindbug doczekało się startu przedsprzedaży

lubiegrac news Era Innowacji debiutuje na polskim rynku, natomiast Mindbug doczekało się startu przedsprzedaży
Era Innowacji debiutuje na polskim rynku, natomiast Mindbug doczekało się startu przedsprzedażyredakcja | 11 lutego 2024, 16:10

Kilka dni temu nastąpiła oficjalna premiera Era Innowacji, nowej planszówki na naszym rynku. Portal Games nie tylko świętuje debiut euro gry, ale także otwiera przedsprzedaże nowych wersji Mindbuga.

Wydawnictwo Portal Games z przyjemnością ogłasza premierę Ery Innowacji, samodzielnej gry euro osadzonej w świecie klasycznej gry Terra Mystica.

Era Innowacji to 12 unikatowych frakcji i plansza do podbicia, wznoszenia budynków, łączenia ich w miasta, zdobywania dodatkowych akcji i cech... wszystko to w złożonej, bogatej, głęboko interaktywnej i regrywalnej grze euro.

Produkcja zdobyła uznanie graczy, uzyskując średnią ocenę 8,8 na portalu boardgamegeek i ciesząc się gorącym przyjęciem w Polsce. Premierowa partia została już wyprzedana na poziomie dystrybucyjnym, więc po wyprzedaniu dostępnego nakładu w sklepach nie będzie możliwości dokonania kolejnych zamówień.

Przeczytaj również: Nadciąga Ready, Steady, Ship! zabawna, chaotyczna gra o trudach współpracy w rozbudowanych fabrykach!

Ruszyła także sprzedaż dwóch nowych odsłon pojedynkowej gry karcianej Mindbug.

Gracze przyzywają fantastyczne stwory i wysyłają je do walki z przeciwnikiem, ale muszą być ostrożni, bo przeciwnik może użyć swojego Mindbuga i przejąć kontrolę nad stworem przeciwnika! Mindbug łączy przystępność i prostotę zasad z strategiczną głębią rozbudowanej gry karcianej.

Po roku od premiery na rynek trafiają dwie nowe odsłony: Ponad Wieczność i Ponad Ewolucję. Oba są samodzielnymi rozszerzeniami, które można łączyć z innymi grami z serii.

Portal przygotował także specjalne bonusy, takie jak ograniczony nakład dwóch wzorów mat do gry przeznaczonych specjalnie dla fanów. Dołączany będzie również mini-dodatek zawierający 9 specjalnych kart.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacje prasowe

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners