Nastąpiła premiera Inkulinati! Czas na pełne wydanie niezwykłej gry Yaza Games oraz Daedalic Entertainment

lubiegrac publicystyka Nastąpiła premiera Inkulinati! Czas na pełne wydanie
Nastąpiła premiera Inkulinati! Czas na pełne wydanie niezwykłej gry Yaza Games oraz Daedalic EntertainmentTamer Adas | 22 lutego 2024, 20:15

Dziś następuje premiera Inkulinati, zupełnie nowa gra strategiczna polskiego studia Yaza Games oraz wspierającego ich wydawcy niemieckiego Daedalic Entertainment. Nadszedł czas na pełne wydanie, które dostarcza fanom taktycznych pojedynków na średniowiecznych manuskryptach jeszcze większą dawkę narzędzi do doskonałej zabawy!

O czym jest Inkulinati?

Dziś Yaza Games oraz Daedalic Entertainment wypuściły pełne wydanie swojej gry Inkulinati, która dostarcza graczom niezwykłą taktyczną, zabawną strategiczną rozgrywkę na kartach... cyfrowych manuskryptów rodem ze średniowiecza!

Fani odważnych, nietypowych propozycji mogą zarówno stanąć do roguelite'owej walki w ramach kampanii dla pojedynczego gracza oraz w kilku wariantach rywalizacji wieloosobowej z obcymi oraz swoimi znajomymi.

Młody Tyci stanie przed szansą, aby podążyć ścieżką swojego Wielkiego Mistrza, starając się go pomścić oraz odbić z piekielnych czeluści. To wymagać będzie jednak odbycia ciekawej oraz wciągającej przygody.

Co kształtuje rozgrywkę w Inkulinati?

Studio zdecydowało się kontynuować swój pomysł na turową strategię rozgrywającą się na planszach 2D z aspektem zbierania atramentu, pozyskiwania z jego pomocą jednostek oraz mocy i próby pokonania rywali. Nie zabrakło także aktywności nieco innych, testujących nasze strategiczne wyczucie, spostrzegawczość oraz umiejętności reagowania na dynamicznie zmieniającą się sytuację.

Rysunkowa oprawa graficzna i liczne żarty to tylko otoczka, wokół której odbywa się pokaz naprawdę przemyślanych działań, zagrań oraz skuteczności wykorzystania wszystkich możliwości oraz oferowanych narzędzi i okazji.

Wydawca zdecydował się przygotować trwającą aż dwa tygodnie promocję, w ramach której pełne wydanie jesteśmy w stanie pozyskać z aż 40% rabatem na komputerach osobistych!

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Inkulinati

Na tę chwilę pierwsze opinie dotyczące pełnego wydania kształtują się w średnią ocen 79/100. Małe studio z Warszawy przyjęło na siebie spore wyzwania i na tę chwilę wiele wskazuje na to, że ryzyko im się opłaciło!

Oceny Inkulinati

  • 85/100 - The Games Machine, Atarita,
  • 80/100 - Nintendo Life, Try Hard Guides,
  • 75/100 - SECTOR.sk,
  • 70/100 - Shacknews.

Premiera Inkulinati

Polskie Inkulinati ukazało się 22 lutego 2024 roku na Xbox Series SXbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Zwiastun premierowy Inkulinati

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners