Dziś premierę zalicza książka Bohaterowie ostatniej akcji! Jak kształtowały się hity lat 80. i 90.?

lubiegrac news Dziś premierę zalicza książka Bohaterowie ostatniej
Dziś premierę zalicza książka Bohaterowie ostatniej akcji! Jak kształtowały się hity lat 80. i 90.?Tamer Adas | 19 grudnia 2023, 20:25

Oficjalnie dziś odbywa się premiera książki Bohaterowie ostatniej akcji, ciekawej publikacji Nicka de Semlyena, zaglądającego za kuli najlepszych filmów, które stały się klasykami kina akcji lat 80. i 90. ubiegłego wieku!

Już od dziś na rynku pojawia się polskie wydanie książki Nicka de Semlyena, poprzez jego pracę oraz wydanie zaoferowane przez Wydawnictwo Open Beta, zapoznać się możemy z publikacją poświęconą filmom, gwiazdom oraz legendzie kina akcji lat 80. i 90.

Zapoznaj się także z: Czym jest technologia Vulkan? Czym jest Vulkan API? Co może ona dać posiadaczom kart AMD?

Czytelnicy mogą zapoznać się z historią najsłynniejszych postaci, aktorów czy ich super hitów, które po dziś dzień wspominane są z wielkim uznaniem. Obiektywnie rzecz ujmując to między innymi ten okres stanowi sporą inspirację dla szeregu współczesnych filmów i seriali.

Na kartach książki zapoznamy się z szeregiem opowieści, ciekawostek oraz informacji, które składają się na niezwykłą opowieść o legendarnym okresie, który sprawił, że współczesne kino stało się tak mocnym rynkiem.

To doskonała okazja dla fanów, aby przypomnieć sobie ten okres oraz jeszcze lepsza okazja dla młodszych czytelników, którzy mają dodatkową możliwość zapoznania się z wydarzeniami. A przecież to właśnie one stały się doskonałym polem inspiracji dla między innymi Mortal Kombat.

Premiera książki Bohaterowie ostatniej akcji ma dziś miejsce, 19 grudnia 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners