Pociąg z Pandemic Train dziś zagościł na stacji i zaprasza nas w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni

lubiegrac giełda Pociąg z Pandemic Train dziś zagościł na stacji i zaprasza
Pociąg z Pandemic Train dziś zagościł na stacji i zaprasza nas w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeniTamer Adas | 18 października 2023, 22:05

Dziś oficjalnie następuje premiera gry Pandemic Train, dzięki czemu gracze mogą wyruszyć w niezwykłą podróż z Trigger Labs oraz Games Operators przez świat zdominowany przez niezwykle niebezpieczną, śmiercionośną plagę. Jak można przetrwać w świecie, w którym wojna to jedynie jeden z wielkich problemów?

Już od dziś fani nietypowych połączeń strategii oraz survivali mogą się zapoznać z pełnym wydaniem polskiej gry Pandemic Train studia Trigger Labs oraz Games Operators. To za ich sprawą przenieść się do można do lat 20. ubiegłego wieku, aby ujrzeć alternatywną wizję, gdzie świat zmaga się z wojną oraz walką z przerażającą zarazą.

Zapoznaj się również z: Top 10 filmów w tygodniu od 9 do 15 października, dostępnych na platformach streamingowych

Próbując odnaleźć i zrealizować lekarstwo, graczom przyjdzie pokonać spory dystans, aby pozyskać odpowiednie zasoby, rozbudować środki działania oraz zdążyć przed końcem zasobów oraz możliwości całej ludzkości. W modelu roguelike'owym gracze stoczą szereg sesji, próbując osiągnąć ten niezwykle trudny cel.

W trakcie przebywania podróży z użyciem pociągu, gracze będą zarządzać swoimi zasobami, zainwestują w rozwój poszczególnych sesji oraz spróbują dokonać wymarzonego odkrywać. Podczas zatrzymania się na poszczególnych stacjach zdarzą się okazje do pohandlowania, pozyskania dodatkowych zasobów, uzyskania cennych informacji czy też zmierzenia się z zupełnie nowymi zagrożeniami oraz zadaniami.

Brutalny i bezwzględny świat przedstawiony z pewnością nie raz nam udowodni, że zagrożenie może stać z wielu stron... co będzie końcem dotychczasowej i początkiem kolejnej przygody i sesji rozpoczynającej się w zdewastowanej Hiszpanii.

Pandemic Train ukazuje się dziś, 18 października 2023 roku na komputerach osobistych.

Wydawca gry Games Operators S.A. obecny jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners