Staroszkolne Phantom Fury dziś trafiło na PC-ty i... spotyka się z dostrzegalną krytyką

lubiegrac publicystyka Staroszkolne Phantom Fury dziś trafiło na PC-ty i... spotyka się z dostrzegalną krytyką
Staroszkolne Phantom Fury dziś trafiło na PC-ty i... spotyka się z dostrzegalną krytykąTamer Adas | 23 kwietnia 2024, 23:55

W dniu dzisiejszym dochodzi do pełnoprawnej premiery gry Phantom Fury, najnowszej strzelanki studia Slipgate Ironworks oraz wspierającego ich wydawnictwa 3D Realms. Niestety, wiele wskazuje na to, że nadzieja na sukces nowej części jest mała...

O czym jest Phantom Fury?

Slipgate Ironworks i 3D Realms oficjalnie wprowadziły na rynek Phantom Fury, kontynuację ciepło przyjętego Ion Fury, które swego czasu okazało się naprawdę udanym tytułem z segmentu retro. Tym razem Bombshell mierzy się z kolejnym wyzwaniem, które wymagać będzie od bohaterki wielkiej wyprawy przez całe Stany Zjednoczone.

Korzystając z różnorodnego wyposażenia, gracze spróbują powstrzymać rosnące siły zła, które wykorzystując zaawansowaną technologię oraz szereg sfanatyzowanych mutantów, które są jedynie żądne krwi.

Co kształtuje rozgrywkę w Phantom Fury?

Fani staroszkolnych strzelanek otrzymują okazję do zaznajomienia się z kontynuacją, która przybliża tytuł do nowocześniejszych propozycji. Produkcja stara się zachować klasyczny styl, przenosząc go współczesności wraz z wymagającym poziomem trudności, sporą dynamiką oraz przyjemnym systemem strzelania.

Zupełnie nowie, bardziej rozbudowane poziomy, nowe bronie i ulepszenia, pakiet niespodzianek oraz sporych wyzwań to tylko część atrakcji, które składają się na "Fantomową Furię"!

Przeczytaj również:

Pierwsze recenzje Phantom Fury

Kształtująca się średnia ocen 69/100 ze wskaźnikiem poleceń wynoszącym 44% to są wynikami, które trzeba po prostu uznać za spory zawód, gdyż po pierwszej obiecującej odsłonie można było spodziewać się czegoś znacznie lepszego. Szkoda, że projekt nie kontynuuje dobrej passy pod nowymi skrzydłami.

Nasza opinia o Phantom Fury

Wkrótce na naszych łamach pojawi się recenzja gry, która najpewniej niestety potwierdzi niemałe problemy drugiej odsłony, która pomimo ambicji, okazuje się zawodem wśród krytyków i fanów.

Zapoznaj się również z: Recenzja Marvel Zombies Rewolucja Bohaterów - Świetnej kooperacyjnej planszówki ze świata superbohaterów

Oceny Phantom Fury

  • 90/100 - Try Hard Guides, 8Bit/Digi
  • 80/100 - CGMagazine
  • 75/100 - TechRaptor
  • 70/100 - LevelUp, Gamer Escape, WayTooManyGames
  • 65/100 - Gameffine
  • 50/100 - GamingTrend

Premiera Phantom Fury

Staroszkolne Phantom Fury dziś - 23 kwietnia 2024 roku ukazuje się na komputerach osobistych. Wersje konsolowe zadebiutują w 2025.

Zwiastun premierowy Phantom Fury

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners