Niespodziewanie Wizard with a Gun zadebiutowało wczoraj na komputerach osobistych, dziś czas na konsole!

lubiegrac news Niespodziewanie Wizard with a Gun zadebiutowało wczoraj
Niespodziewanie Wizard with a Gun zadebiutowało wczoraj na komputerach osobistych, dziś czas na konsole!Tamer Adas | 17 października 2023, 07:10

Zupełnie niespodziewanie wczoraj Wizard with a Gun zaliczyło premierę na komputach, a dopiero dziś (ale zgodnie z planem) zagości również na konsolach PlayStation oraz Xbox obecnej już pełnoprawnie generacji.

Nawet zespół deweloperski Galvanic Games oraz ich wydawca Devolver Digital nie mieli zamiaru organizować premiery 16 października... ale ostatecznie to właśnie tego dnia ich nowy projekt w postaci gry Wizard With a Gun zagościł na komputerach osobistych.

Po wieczornej niespodziance ledwie kurz upadł, a już za kilka godzin spodziewać się możemy debiutu propozycji także na kolejnych platformach, który są konsole Sony oraz Microsoftu.

Przeczytaj też:

 

Tym razem już zgodnie z pierwotnym planem możemy zapoznać się z wydaniem na PlayStation 5 oraz Xboxy Series S Series X, pełnoprawnie i spokojnie przenosząc się do świata, gdzie magowie posługują się bronią palną!

Po apokalipsie mało kto mógł się spodziewać tego jak potoczą się losy bohaterów, którzy spróbują powstrzymać siły Chaosu, udowodnią swoją wyższość oraz powstrzymają swoich przeciwników.

Wizard With a Gun niespodziewanie ukazało się 16 października 2023 r. na komputerach osobistych. Gra dziś zagości także na konsolach Xbox Series SXbox Series X i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners