Prime Video - premiery grudzień 2023 roku, wśród nich drugi sezon Reacher, Jestem Bogiem i Świąteczna aleja

lubiegrac newsy filmowe Prime Video - premiery grudzień 2023 roku, wśród nich
Prime Video - premiery grudzień 2023 roku, wśród nich drugi sezon Reacher, Jestem Bogiem i Świąteczna alejaAgata Dudek | 4 grudnia 2023, 08:10

Amazon Prime Video podaje tytuły jakie będą miały swoją premierę na platformie już w grudniu. Wśród premier drugi sezon serialu Reacher, bożonarodzeniowy film Świąteczna aleja, czy Jestem Bogiem. Co jeszcze zadebiutuje w miesiącu grudniu? Na co możemy liczyć? Czego się spodziewać? 

Grudzień zawitał wraz z grudniowymi premierami nie tylko growymi, ale także tymi na platformach streamingowych. Niedawno swoimi premierami chwaliła się platforma Canal+online, a już teraz tym co ma lub zaraz będzie miała w ofercie, dzieli się także Amazon Prime Video, która ma na liście premier kilka ciekawych tytułów.  

Zapoznaj się również z: Wystartowały Operacje świąteczne 2024 w World of Tanks

W grudniu na platformie zadebiutują produkcje kinowe, świąteczne filmy, a także wróci ceniony na platformie serial. Będą zatem nowości, ale i powroty.  Co zatem zadebiutuje w nadchodzącym miesiącu? Oto lista tytułów! Pamiętajcie, że ilość produkcji może się zwiększyć. 

Amazon Prime wideo: nowe filmy i seriale w grudniu 2023 roku

ŚWIĄTECZNA ALEJA - premiera 1 grudnia 2023 roku 

Świąteczny film familijny, którego bohaterem jest ojciec, który zamierzając wygrać coroczny gwiazdkowy konkurs na najładniej udekorowany świątecznie dom, wchodzi w podejrzany układ z pewną elfką, wyrzuconą z domu Mikołaja. 

NIEPOKONANY - premiera 1 grudnia 2023 roku 

Biograficzny film sportowy, który przedstawia losy polskiego Żyda zmuszonego do walk bokserskich w obozie w Oświęcimiu, który po latach wraca do nich, by w ten sposób zdobyć swoją pierwszą miłość. 

JESTEM BOGIEM - premiera 7 grudnia 2023 roku

Thriller science-fiction, którego bohaterem jest pisarz, który pewnego dnia poddaje sie eksperymentowi na sobie, łyka lek, który zwiększa jego potencjał intelektualny. 

MERRY LITTLE BATMAN - premiera 8 grudnia 2023 roku

Animowany film komediowy, który przedstawia losy małego Damiana Wayne'a, który musi stawić czoła wrogom, po tym jak zostaje sam w Wayne Manor. 

LOS FARAD - premiera 12 grudnia

Thriller kryminalny, o Oskarze, którego wielkim marzeniem jest założenie własnej siłowni, ale po spotkaniu z farad, młoda i wpływowoą kobietą, widzi inną możliwość zarobkowania. 

VENON 2: CARNAGE - premiera 12 grudnia 2023 roku

Venom 2: Carnage, kontynuująca zmagań Eddiego Brocka, który zostaje zainfekowany symbiontem Venom, w którym to filmie wydaje się, że nasz bohater jakoś radzi sobie ze swoim drugim ja. Ale pojawia się kolejne zagrożenie. 

REACHER: sezon 2 - premiera 15 grudnia 2023 roku

Kolejny sezon lubianego serialu na Prime Video, w który to tytułowy bohater, pojawia się w małym miasteczku, gdzie zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo.

Przeczytaj również: SkyShowtime, premiery grudzień 2023. Platforma zapowiada gorące kinowe hity i ciekawe seriale

Prime Video - pozostałe premiery grudzień 2023

  • Święta inaczej - premiera 01.12
  • Życzenie śmierci II -premiera 01.12
  • Cztery wesela i pogrzeb - premiera 01.12
  • Annie Hall - premiera 01.12
  • Pół żartem, pół serio - premiera 01.12
  • Cyrano - premiera 08.12 
  • Your Christmas Or Mine 2- premiera 08.12
  • Dating Santa  - premiera 08.12
  • Gigolò per caso: sezon 1 - premiera 12.12

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners