Wystartowała wielka promocja Skybound Interactive na Epic Games Store! Jakie tytuły przeceniono nawet o 80%?

lubiegrac news Wystartowała wielka promocja Skybound Interactive na Epic
Wystartowała wielka promocja Skybound Interactive na Epic Games Store! Jakie tytuły przeceniono nawet o 80%?Tamer Adas | 2 października 2023, 14:15

Oficjalnie wystartowała spora promocja na gry wydawane przez Skybound Interactive w sklepie Epic Games Store! Jakie produkcje możemy zgarnąć ze specjalnie przygotowanymi rabatami? Czego się możemy spodziewać w ramach oferty?

Skybound Interactive na Epic Games Store - Wystartowała nowa akcja

Oficjalnie w sklepie Epic Games gracze mają okazję do skorzystania z nowej wyprzedaży, w ramach której możemy sporo zaoszczędzić na tytułach wydawanych przez grową sekcję Skybound. W ten sposób fani mogą nie tylko nadrobić ceniony cykl The Walking Dead od Telltale Games.

Wydawca zdecydował się przecenić także kilka innych, zdecydowanie mniej znanych projektów, które powoli składają się na ich portfolio, mogące się okazać naprawdę ciekawe i jakościowe na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Zapoznaj się także z: Top 10 city builderów, w których strategia sprawdzimy się jako zarządzających, a gdzie zmierzymy się z ekstremalnymi warunkami?

Jakie gry są przecenione? Jaka jest skala zniżek na Skybound Interactive na Epic Games Store?

Przygotowane rabaty sięgają nawet -80%, nie brakuje jednak wyjątków zarówno większych jak i mniejszych w postaci pierwszego sezonu TWD czy Homestead Arcana.

Przecenione gry na promocji Skybound Interactive na Epic Games Store

Do kiedy potrwa Skybound Interactive na Epic Games Store?

Promocja Skybound Interactive na Epic Games Store zakończy się za niecałe 2 tygodnie, w dniu 14 października 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://store.epicgames.com/pl/browse?sortBy=releaseDate&sortDir=DESC&tag=Promo%C3%A7%C3%A3o%20da%20Distribuidora%20Skybound&category=Game&count=40&start=0

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners