Razer Kishi Ultra i Razer Kishi V2 USB C trafiły na rynek zmieniając mobilne granie

lubiegrac newsy hardware Razer Kishi Ultra i Razer Kishi V2 USB C trafiły na rynek zmieniając mobilne granie
Razer Kishi Ultra i Razer Kishi V2 USB C trafiły na rynek zmieniając mobilne granieTamer Adas | 19 kwietnia 2024, 07:15

Oficjalnie dwa mobilne kontrolery Razer Kishi Ultra i Razer Kishi V2 USB C trafiły na rynek, oferując graczom nowe wersje znanych rozwiązań, które od teraz staną się nie tylko atrakcyjniejsze, ale dostarczą jeszcze głębsze doznania z rozgrywki.

Razer Kishi Ultra - opis mobilnego kontrolera

Razer Kishi Ultra to zupełnie nowy model dla graczy, którzy otrzymują platformę do wygodnego grania mobilnego ze złączem USB-C, kompatybilnością z iPhone'ami 15, iPadem Mini oraz tabletach z systemem Android w rozmiarze 8-cali.

Pełnowymiarowy rozmiar spowoduje, że znacząco poprawi się komfort, doskonale znany graczom, obcującym na co dzień z kontrolerami od Razera dla "dużych" konsol. Jednocześnie sprzęt szybko będzie współpracować z mobilnymi urządzeniami, wykorzystując d-pad, przyciski, spusty z efektem Halla, a także wysokiej jakości drążki.

Producent zadbał tym razem nawet o kompatybilność z komputerami, dzięki czemu posiadacze Kishi Ultra mogą wykorzystać tę propozycją w jeszcze większej ilości sytuacji oraz okazji do zabawy z przyjaciółmi.

Jak na Razera przystało, nie zabrakło podświetlenia Chroma RGB, które poprzez aplikację Razer Nexus będzie można dostosować. Ba nie zabraknie opcji synchronizacji z licznymi innymi sprzętami marki.

Przeczytaj też:

Razer Kishi V2 USB C

Oficjalnie pozyskać możemy również nowego przedstawiciela siostrzanej linii. Razer Kishi V2 USB C to kontroler przygotowany z myślą o wspomnianych iPhone'ach "Piętnastkach" oraz sprzętach z Androidem. Także i w tym przypadku fani mogą liczyć na współpracę z iPadami oraz komputerami.

Wszystkie te platformy zyskują propozycję, która doczekała się lepszych przełączników, komfortowych analogowych spustów oraz otwarcia na programowalne marka czy ładowanie bezprzewodowe. Jednocześnie Razer nie zapomniał o optymalizacji, dostarczającej niskie czasy opóźnień.

Zapoznaj się również z: Znacie gry ze świata League of Legends? Pod szyldem A League of Legends Story znajdziemy już kilka produkcji!

Wraz z Razer Kishi Ultra nie tylko podnosimy poziom gier mobilnych; my je całkowicie przekształcamy - wyjaśnia Nick Bourne, szef działu mobilnego, konsolowego i streamingowego Razera.

Wzięliśmy esencję gier konsolowych i przenieśliśmy ją do formatu, który współpracuje z większą liczbą urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając, najlepsze wrażenia z gry na wyciągnięcie ręki - dodaje Nick Bourne, szef działu mobilnego, konsolowego i streamingowego Razera.

Cena i data premiery Razer Kishi Ultra

Razer Kishi Ultra i Razer Kishi V2 USB C trafiły na rynek wczoraj, 18 kwietnia 2024 roku w cenach wynoszących 599 i 399 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners