Razer zadebiutował na rynku monitorów dokanałowych! Czym są słuchawki Razer Moray?

lubiegrac newsy hardware Razer zadebiutował na rynku monitorów dokanałowych! Czym są słuchawki Razer Moray?
Razer zadebiutował na rynku monitorów dokanałowych! Czym są słuchawki Razer Moray?Tamer Adas | 27 czerwca 2023, 23:55

Razer oficjalnie zadebiutował na rynku monitorów dokanałowych (in-ear monitor, IEM) prezentują swoje nowe urządzenie w postaci Razer Moray. Co wyróżnia ten model słuchawek? Do kogo są skierowane? Co stanowi ich największą zaletę?

Razer Moray - opis monitorów dokonałowych

Na rynku od dziś pozyskać można słuchawki Razer Moray, zupełnie nowy model określany mianem monitora dokanałowego, mających zagwarantować graczom znakomitą jakość wykonania, świetny dźwięk oraz komfort użytkowania podczas długich sesji.

Model posługujący się certyfikatem THX ma zaoferować złoty standard szczegółowości oraz odwzorowania materiału źródłowego, bez względu na to czy są to proste dźwięki, muzyka czy też dialogi oraz rozmowy.

Ergonomiczny design ma spowodować, że podczas długich sesji nie odczujemy zmęczenia, a dzięki izolacji względem otoczenia będziemy się mogli skupić na pracy czy zabawy z ulubionymi tytułami. Wytrzymałe przewody sprawią, że ewentualne problemy czy wypadki nie zakończą się tragedią.

W ramach przygotowanego zestawu Razer Moray możemy liczyć na obszerny pakiet elementów, obejmujących nie tylko słuchawki, ale i specjalne etui czy pakiet nakładek dousznych w różnych rozmiarach.

Przeczytaj też:

 

Premiera Moray to nowy, ekscytujący rozdział w historii Razera - powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu Razer Hardware Business Unit. - To ewolucja dźwięku w grach, zaprojektowana tak, aby równocześnie zaoferować streamerom dźwięk w wysokiej rozdzielczości i komfort użytkowania przez cały dzień. Dzięki Razer Moray zapewniamy wyjątkową jakość dźwięku typową dla monitorów dokanałowych nie tylko streamerom, ale także graczom. Z dumą ogłaszamy również, że urządzenia uzyskało pożądaną na całym świecie certyfikację THX - złoty standard jakości dźwięku. -

Cena i data premiery słuchawek Razer Moray

Monitory Razer Moray można pozyskać już od dziś w cenie niecałych 150 euro w sklepie Razera oraz u wybranych partnerów.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners