Spółka Red Square Games zadebiutowała na NewConnect!

lubiegrac giełda Spółka Red Square Games zadebiutowała na NewConnect!
Spółka Red Square Games zadebiutowała na NewConnect!



Tamer Adas | 14 listopada 2023, 16:05

Dziś oficjalnie spółka Red Square Games S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect, co jest kolejnym ważnym krokiem w rozwoju założonej w 2020 roku spółki. Autorzy SlavicPunk Oldtimera wprowadzili przeszło 1,3 miliona akcji serii od A do G.

W dniu dzisiejszym doszło do debiutu polskiej spółki Red Square Games S.A. na parkietach NewConnect, gdzie wyceniono każdą z przeszło 1,3 miliona akcji A do G na wartość 0,10 zł. Dzięki wsparciu Blue Oak Advisory, studio wykonały kolejny krok w swoim rozwoju.

Studio planujące wyspecjalizowanie się w tanich, ale jakościowych tytułach średniobudżetowych, wspierający się zewnętrznych zleceniami oraz portami innych gier na konsole, jest już po premierze pierwszej gry w postaci .

Następnym tytułem będzie projekt, realizowany we współpracy ze studiem Sylen Studio nad tytułem, który będzie się rozgrywał w świecie wykreowanym przez pisarza Michała Gołkowskiego.

Pod koniec ubiegłego roku studio pozyskało 1,5 miliona złotych zachowując wycenę spółki na poziomie 33 milionów złotych, mogąc liczyć na długoterminowe i długofalowe wsparcie w dziedzinie dywersyfikacji działalności.

Zapoznaj się również z:

 

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona spółek publicznych. Jest to dla nas niezwykły moment w historii istnienia studia, który z pewnością doda nam jeszcze więcej energii do dalszego działania. Chciałbym bardzo podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie i wkład w rozwój Spółki. Debiut na NewConnect jest kolejnym etapem rozwoju Red Square Games, który mam nadzieję przyczyni się do jeszcze szybszego wzrostu naszej firmy - mówi Krzysztof Wolicki, prezes zarządu Red Square Games.

Cieszę się, że akcjonariusze dostrzegli ogromny potencjał w Red Square Games oraz obdarzyli nas takim zaufaniem. Planowane przez nas projekty wymagają czasu i długoterminowych działań, a lock-up to gwarancja ich realizacji. Głęboko wierzę w sukces Red Square Games na globalnym rynku gamingowym - podsumowuje Krzysztof Wolicki, prezes zarządu Red Square Games.

Red Square Games S.A. zadebiutowało dziś, 14 listopada 2023 r. na NewConnect.

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners