Remake Prince of Persia: The Sands of Time dalej we wczesnej fazie rozwoju – przekazało Ubisoft

lubiegrac news Remake Prince of Persia: The Sands of Time dalej we wczesnej fazie rozwoju – przekazało Ubisoft
Remake Prince of Persia: The Sands of Time dalej we wczesnej fazie rozwoju – przekazało UbisoftMaciej Gaffke | 25 maja 2023, 20:00

Remake Prince of Persia: The Sands of Time od Ubisoftu nadal znajduje się w produkcji, i to dopiero na wczesnym etapie –przekazano na stronie francuskiego studia. 

Twórcy księcia Persji szybko nie wypuszczą remake'u kultowego Sands of Time. Prace w dalszym ciągu znajdują się w fazie koncepcyjnej, o czym zapewnił sam Ubisoft w swoim komunikacie. Oznacza to, że fani nie zobaczą nowego materiału na zbliżającym się Ubisoft Forward.

Remake Sands of Time otrzymał już jeden zwiastun, ale jakość rozgrywki nie przypadła do gustu graczom. Z tego powodu Ubisoft przesunęło premierę gry, a samą realizację projektu przekazano oddziałowi w Montrealu, który stworzył oryginalną odsłonę. Wcześniej tytuł rozwijały indyjskie oddziały w Pune oraz Mumbaju.

Przypomnijmy, że Prince of Persia: The Sands of Time miało premierę w 2003 roku i zdobyło uznanie na całym świecie. Na fali tej popularności w 2010 roku powstał film o tym samym tytule. Nie można się zatem dziwić, że Ubisoft chce dostosować tę produkcję do aktualnych możliwości sprzętowych.

Warto też zaznaczyć, że na ostatnim PlayStation Showcase zaprezentowano inną pozycję Ubisoftu, Francuzi dostarczyli widzom nowy zwiastun Assassin's Creed Mirage, który ostatecznie zadebiutuje 12 października.

Prince of Persia: Sands of Time Remake nie ma daty premiery. 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/prince-of-persia-sands-of-time-remake-still-at-an-early-stage-ubisoft-says/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners