Remake Resident Evil Code Veronica powstanie? Capcom wykonał ruch, który pobudził oczekiwania fanów!

lubiegrac news Remake Resident Evil Code Veronica powstanie? Capcom wykonał
Remake Resident Evil Code Veronica powstanie? Capcom wykonał ruch, który pobudził oczekiwania fanów!Tamer Adas | 26 grudnia 2022, 07:15

Czy są jednak szanse na to, że remake Resident Evil Code Veronica powstanie? Dotychczas Capcom zachowywał spory dystans, ale... najnowszy ruch wskazuje an to, że być może zdecydowano się podjąć prac nad odświeżeniem klasycznego sequela.

Być może seria Resident Evil doczekał się kolejnego odświeżenia, dotychczas autorzy zdecydowali się mimo wszystko nawet zasugerować, że klasyczna Code Veronica znajduje się w ich zainteresowaniu. Najnowszy ruch Capcomu wskazuje na to, że być może sytuacja się zmieniła.

W sieci pojawiły się informacje o tym, że przedstawiciele korporacji zgłosili się do fanów, którzy opracowywali fanowski remake zatytułowany jako Resident Evil Code Veronica X, domagający się zablokowania możliwości wydania projektu.

Zapoznaj się też z:

 

Zaskakujący krok od razu spowodował, że w sieci pojawiła się sama plotek i sugestii, że najwyraźniej będzie to jedna z kolejnych odświeżonych produkcji, które przyjdzie graczom oficjalnie sprawdzić. Po wcześniejszych zapowiedziach postanowiono się podjąć odmiennego wyboru, w wyniku czego niestety autorzy ze społeczności muszą zrezygnować z kontynuowania prac.

Na razie musimy spekulować, niemniej dojście już do poziomu odświeżenia Resident Evil 4, autorzy będą się musieli podjąć się mniej standardowych projekty, aby zachować dotychczasowy model: nowa gra, odświeżenie, nowa gra, odświeżenie... itd...

Do tej pory Remake Resident Evil Code Veronica pozostaje jedynie w kwestii plotek...

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.dexerto.com/gaming/capcom-shuts-down-resident-evil-1-code-veronica-fan-remakes-2018092/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners