Resident Evil 4 Remake bije rekordy na Steamie! Odświeżona gra cieszy się największą popularnością w cym cyklu

lubiegrac news Resident Evil 4 Remake bije rekordy na Steamie! Odświeżona
Resident Evil 4 Remake bije rekordy na Steamie! Odświeżona gra cieszy się największą popularnością w cym cykluMaciej Gaffke | 25 marca 2023, 12:35

Resident Evil 4 remake od Capcom w końcu zadebiutowało na rynku. Gra notuje obecnie rekordy na Steamie, jeśli chodzi o liczbę jednoczesnych graczy. Ten wynik nadal się poprawia i już pozwala wskazać odświeżoną produkcję jako najpopularniejszą z całej serii.

Remake jest kolejną odsłoną popularnego cyklu Resident Evil. Jak się okazało – debiutujący wczoraj tytuł od Capcom pobił inne części serii pod względem jednoczesnej liczby graczy na Steamie. Wiele wskazuje na to, że ten wynik jeszcze się poprawi, i to wielokrotnie.

Przeczytaj też:

 

Rozgrywką Resident Evil 4 remake cieszyło się jednocześnie aż 147,297 tysięcy graczy, co jest aktualnie najlepszym wynikiem produkcji. Warto zaznaczyć, że wczoraj odbyła się oficjalna premiera tego tytułu, a już zdominowała ona poprzednie odsłony serii. Na 2. miejscu w tym zestawieniu znajduje się Resident Evil Village z 106,631 tysiącami jednoczesnych graczy, a na 3. pozycji - Resident Evil 2 (2023), z którego korzystało w tym samym czasie 74,227 tysięcy użytkowników.

Resident Evil 4 remake nie tylko ustanowiło nowy rekord dla serii, ale także otrzymuje pozytywne recenzje i dobre opinie. Produkcja znajduje się też na 5. pozycji w dziesiątce najpopularniejszych gier platformy Steam, wyprzedza m.in., lubiane przez społeczność, GTA V.

Capcom ogłosił już pierwsze, darmowe DLC do wydanego tytułu. Prawdopodobnie będą także kolejne dodatki, ponieważ nadal brakuje części zawartości uwielbianej przez wielbicieli marki.

Resident Evil 4 remake zadebiutowało 24 marca 2023 na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/resident-evil-4-remake-steam-launch-record/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners