Czas na pokaz rozgrywki z Resident Evil 4 remake! - Capcom Showcase 2022

lubiegrac news Czas na pokaz rozgrywki z Resident Evil 4 remake! - Capcom Showcase 2022
Czas na pokaz rozgrywki z Resident Evil 4 remake! - Capcom Showcase 2022Tamer Adas | 14 czerwca 2022, 00:31

Podczas ostatniego, czerwcowego State of Play oficjalnie odbyła się zapowiedź Resident Evil 4 remake. Dziś w ramach [EVENT] mamy ujrzeć tytuł w akcji! Czas na pierwszą pełnoprawną prezentację rozgrywki.

Resident Evil 4 remake na [EVENT]

Capcom nie zatrzymuje się w dziedzinie odświeżania klasycznych odsłon cyklu Resident Evil, zabierając się tym razem za czwartą, numerowaną część. Zgodnie z zapowiedziami, twórcy zamierzają w ramach odnowienia zmienić nieco klimat, wchodząc w trochę mroczniejsze tony.

Oryginalna "Czwórka" była pierwszą grą, która odchodziła od 2D/2,5D na rzecz pełnego 3D, co nie zostało przez fanów przyjęte dobrze. Poziom wykonania budził pewne wątpliwości o pomruki narzekań, przenoszące się na kolejne dwie gry.

Przeczytaj też: Epic Games z kolejną głośną współpracą. Among Us z Fortnite dostępna dla graczy!

Remake ma szansę zagwarantować twórcom szansę oczyścić swoją opinię, jednocześnie korzystając z dokonań odświeżeń drugiej oraz trzeciej odsłony. Z tego względu być może doczekamy się tym razem znacznie wyższego poziomu, oferującego sporo satysfakcji z zabawy.

Potwierdzono, że nowa odsłona będzie nie tylko odświeżeniem, ale także nieco innym spojrzeniem na to czym gra miała być, a co ostatecznie ukazało się na rynku. Leon ponownie rusza na misję, tym razem próbując uratować córkę prezydenta w jednej z europejskich wiosek.

Resident Evil 4 remake ma zaliczyć premierę 24 marca 2023 roku na Xbox Series SXbox Series X, komputery osobiste, PlayStation 5.

Zwiastun Resident Evil 4 remake na [EVENT]

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners