Karciane RUNGORE zaliczyło premierę na Steam pełnego wydania!

lubiegrac news Karciane RUNGORE zaliczyło premierę na Steam pełnego wydania!
Karciane RUNGORE zaliczyło premierę na Steam pełnego wydania!Tamer Adas | 23 maja 2024, 11:45

Oficjalnie niezależna gra karciana RUNGORE zaliczyła swoją premierę na Steamie, dzięki czemu na komputerach gracze mają okazję do zapoznania się z pełną wersją intrygującej propozycji z szeregiem bohaterów, kart oraz poziomów do pokonania!

Już od tygodnia gracze mają okazję do zaznajomienia się z pełnym wydaniem gry RUNGORE, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z pełną zawartością oraz licznymi atrakcjami, które oferują jeszcze większy przegląd doświadczeń i wrażeń z mierzenia się z licznymi przeciwnikami.

Przeczytaj też:

 

W komiksowym stylu fani przeniosą się do 15 poziomów, posługując się 13 bohaterami oraz przeszło 350 kartami, które oferują odmienne, atrakcyjne efekty oraz działania.

Na drodze naszej ekipy herosów stanie ponad setka rywali, z którymi mierzyć się będzie można w ramach ponad 120 wydarzeń, w trakcie których sporo zmienić mogą potężne artefakty oraz gadżety.

Przygotowana kampania fabularna oferuje dodatkowo możliwość starcia z ponad 30 potężnymi bossami, którzy będą stanowić jeszcze większe zagrożenie.

RUNGORE trafiło na komputery osobiste w dniu 16 maja 2024 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners