Sonic 2: Szybki jak błyskawica, druga część filmu opartego na grze wideo na finałowym zwiastunie

lubiegrac newsy filmowe Sonic 2: Szybki jak błyskawica, druga część filmu opartego
Sonic 2: Szybki jak błyskawica, druga część filmu opartego na grze wideo na finałowym zwiastunieAgata Dudek | 16 marca 2022, 08:00

Sonic 2: Szybki jak błyskawica, druga część filmu opartego na grze wideo na finałowym zwiastunie. Premiera filmu w naszym kraju, przewidziana na kwiecień. 

Z pewnym opóźnieniem, kilkutygodniowym, w polskich kinach pojawi się kolejna, druga już odsłona przygód niezwykle szybkiego, niebiskiego jeża, bohatera gier wideo. Sonic 2: Szybki jak błyskawica swoją premierę będzie mieć w marcu, do polskich kin trafi zaś dopiero w kwietniu. Oto jak prezentuje się na finałowym zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: Maszyny z Frostpunka zagoszczą za tydzień w Model Builderze!

O czym jest Sonic 2: Szybki jak błyskawica ?

O pojawieniu się nowej odsłony filmu opartego na grach, produkcji o tytule Sonic 2: Szybki jak błyskawica, mieliśmy już okazję wspominać. Ta fabularno-animowana produkcja przygodowa, i komediowa zarazem,  która bazuje na serii gier platformowo-zręcznościowych, a w szczególności na Sonic The Hedgehog 2, opowiada historię pewnego energii, niezwykle szybkiego niebieskiego jeża, który zamieszkał na naszej planecie.

W tej bezpośredniej kontynuacji filmu Sonic. Szybki jak błyskawica ponownie wracamy do Toma Maddie Wachowski, którzy po raz kolejny, wraz ze wspomnianym jeżem Sonickiem, szybkim jak błyskawica, ponownie zmierzą się z wrogami. Będzie to ponownie Doktor Robotniki, ale i nowa postać, Knuckles. Pozostawiony samemu w domu Sonic, kiedy to jego opiekunowie udadzą się na wakacje, będzie próbował zapobiec atakowi Doktora Robotnika i jego pomocników, którzy zamierzają wykraść legendarny szmaragd. To nic można zniszczyć ludzkość. Na ratunek rusza Sonic i jego pomocnik Tails. 

Obsada Sonic 2: Szybki jak błyskawica

W obsadzie nowego filmu znaleźli się: Ben Schwartz (Wywiad ze słońcem narodu, Wszyscy mają się dobrze) jako Sonic, Tika Sumpter (Salt, Prawdziwa jazda) jako Maddie, Jim Carrey (Maska, Prawdziwe zbrodnie) jako doktor Ivo Robotnik, James Marsden (Westworld, 27 sukienek) jako Tom.

W pozostałych rolach w tej produkcji łączącej animacją z filmem fabularnym zagrali także: Natasha Rothwell, Idris Elba, Antwan Eilish, Vladimir Raiman.

Przeczytaj również: Serial i film z serii Sonic, rozpoczęły się prace nad trzecią częścią produkcji i serialem od Paramount+

Reżyserem filmu Sonic 2: Szybki jak błyskawica jest Jeff Fowler, mający na swoim koncie poprzednią filmową część, czyli Sonic. Szybki jak błyskawica, a także The Goon i Gopher Broke. Autorami scenariusza są Josh Miller oraz Patrick Casey.

Kiedy zadebiutuje Sonic 2: Szybki jak błyskawica ?

Światowa premiera filmu przewidziana jest na 31 marca 2022 roku. Sonic 2: Szybki jak błyskawica do polskich kin trafi zaś 22 kwietnia 2022 roku. 

Zwiastun Sonic 2: Szybki jak błyskawica

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners