Dziś wystartował 3 sezon gry Disney Speedstorm! Jakie nowości zagościły w grze wyścigowej?

lubiegrac news Dziś wystartował 3 sezon gry Disney Speedstorm! Jakie nowości zagościły w grze wyścigowej?
Dziś wystartował 3 sezon gry Disney Speedstorm! Jakie nowości zagościły w grze wyścigowej?Tamer Adas | 1 sierpnia 2023, 17:45

Dziś oficjalnie wystartował 3 sezon gry wyścigowej Disney Speedstorm, za której sprawą gracze mogą wskoczyć do rywalizacji wraz z Lilo & Stitchem oraz ich przyjaciółmi, znanymi graczom z animacji i produkcji rozwijającej ten niezwykły świat.

Ohana to główny motyw trzeciego sezonu gry Disney Speedstorm, która dostarcza graczom możliwość delektowania się szeregiem postaci ze skrawka świata Lilo oraz Stitcha, którzy z przyjaciółmi będą rywalizować na torze.

Zapoznaj się również z: Stitch z Lilo i Stitch będzie gwiazdą 3 sezonu Wczesnego Dostępu Disney Speedstorm!

Fani mogą delektować się nie tylko samymi postaciami, ale także mają okazję do pozyskania szeregu elementów kosmetycznych wywodzących się wprost z animacji lub będących inspirowanych tę wciąż świetnie wspominaną produkcją.

Tradycyjnie gracze mogą liczyć na nowości goszczące w przepustkach bojowych, dzięki czemu za darmo oraz za dodatkową opłatą pozyskać będzie można szereg elementów dekoracyjnych i kosmetycznych.

Nieco niespodziewanie Gameloft zapowiedział, że tytuł w wersji na urządzenia mobilne jest już testowany na wybranych rynkach, niestety wśród nich nie znalazła się Polska. Być może jednak w Hiszpanii, Rumunii czy Danii oraz Norwegii będziecie się mogli pobawić z tym tytułem.

Disney Speedstorm trafiło na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 we Wczesnym Dostępie wczoraj, 18 kwietnia 2023 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners