Startuje transmisja z Wired Direct 24, nowego wydarzenia skupionego wokół gier Wired Productions

lubiegrac news Startuje transmisja z Wired Direct 24, nowego wydarzenia skupionego wokół gier Wired Productions
Startuje transmisja z Wired Direct 24, nowego wydarzenia skupionego wokół gier Wired ProductionsTamer Adas | 23 kwietnia 2024, 20:00

Właśnie rozpoczyna się transmisja z Wired Direct 24, zupełnie nowego wydarzenia, w trakcie którego znany niezależny wydawca zdecyduje się opowiedzieć o swoich nowy tytułach, które w kolejnych tygodniach oraz miesiącach wyda Wired Productions!

Startuje prezentacja Wired Direct 24

Oficjalnie rozpoczyna się kolejne wydarzenie, które skierowane jest do fanów gier niezależnych. Wired Direct 24 jest pierwszą tego typu inicjatywą Wired Productions, które z zaprzyjaźnionymi studiami oraz pojedynczymi deweloperami, którzy podzielą się nowymi materiałami wideo.

Przeczytaj również: Recenzja Razer Viper V3 Pro - Nowego, szybkiego i dopracowanego modelu dla graczy

W trakcie wydarzenia liczyć możemy szereg atrakcji oraz niespodzianek, które mogą okazać się naprawdę ciekawymi tytułami z niezłym pomysłem na siebie oraz najważniejsze mechaniki, przełamujące dotychczasowe schematy.

Nie warto nastawiać się na żadne wielkie konferencyjne ogłoszenia, ale na mniejszą prezentację oraz omówienia, które będą stanowić ładnie skomponowaną całość.

Zapraszamy do transmisji!

Transmisja z Wired Direct 24

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners