Dziś startuje Wczesny Dostęp Witchfire, nowej gry studia The Astronauts

lubiegrac news Dziś startuje Wczesny Dostęp Witchfire, nowej gry studia The Astronauts
Dziś startuje Wczesny Dostęp Witchfire, nowej gry studia The AstronautsTamer Adas | 20 września 2023, 22:00

Dziś zgodnie z zapowiedzią rozpoczyna się Wczesny Dostęp polskiej gry Witchfire, najnowszej strzelanki studia The Astronauts, które po wielu zmianach w końcu udostępnia swój tytuł społeczności.

Autorzy na przestrzeni miesięcy decydowali się wprowadzić liczne zmiany w swojej grze, którą w ramach obecnie wybranego kierunku można samodzielnie sprawdzić, jedynie za pośrednictwem Epic Games Store'a.

Zapoznaj się także z: Poznaliśmy pierwsze oceny Cyberpunk 2077 Widmo Wolności! Jak krytycy oceniają dodatek?

Na komputerach gracze mogą się przekonać o tym, co zespół Adriana Chmielarza zdecydował się zaoferować, mogąc samemu ocenić czy warto było doczekać do tej chwili, która kilka razy była przekładana.

Dotychczas studio starało się prezentować materiały wideo, omawiające naprawdę ciekawe mechaniki oraz systemy wokół modelu strzelania, dzięki czemu walka ma szansę zaoferować coś naprawdę świeżego w ramach znanego gatunku.

To także możliwość ujrzenia intrygującej wizji świata przedstawionego, który w zasadzie nie ma w chwili obecnej żadnej bezpośredniej konkurencji, a interesujące projekty map, obszarów czy przeciwników mogą przekonać do siebie nawet osoby, unikające EGS-a.

Strzelanka Witchfire dziś, 20 września 2023 roku trafia do Wczesnego Dostępu tylko na Epic Games Store.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: Witchfire
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners