Koreańskie Stellar Blade okaże się kolejnym super hitem z Azji? - SoP 31.01.2024

lubiegrac news Koreańskie Stellar Blade okaże się kolejnym super hitem z Azji? - SoP 31.01.2024
Koreańskie Stellar Blade okaże się kolejnym super hitem z Azji? - SoP 31.01.2024Tamer Adas | 31 stycznia 2024, 23:10

Stellar Blade to jedna z dwóch najważniejszych gier, które gracze mieli okazję poznać jeszcze lepiej w ramach State of Play 31 stycznia 2024 roku. Nadszedł czas na kolejny pokaz rozgrywki, tym razem pełniej prezentujący tytuł SHIFT UP Corporation i Sony Interactive Entertainment.

Stellar Blade na State of Play 31 stycznia 2024

Zgodnie z obietnicą Sony Interactive Entertainment gracze mają dziś możliwość przyjrzenia się kolejnemu materiałowi z rozgrywki Stellar Blade, efektownie zapowiadającej się gry koreańskiego studia SHIFT UP Corporation. Dotychczas otrzymaliśmy kilka zajawek, które na pociętych materiałach prezentowały się efektownie.

Fani liczą na to, że po raz kolejny zespół deweloperski z Azji pozytywnie zaskoczy, zaoferuje charakterystyczny dla tego regionu styl, kreatywność tworzenia przerażających monstrów oraz dopracowaną na wielu poziomach rozgrywkę.

Przeczytaj również: Startuje styczniowy State of Play! jakie gry zostaną zaprezentowane na początku 2024 roku?

Tym razem doczekaliśmy się szerszego i niepociętego materiału ukazującego dynamiczną zabawę w akcji, stawiając na styl znany graczom między innymi z cenionego cyklu Devil May Cry. Warto oczywiście pamiętać o tym, że za ten tytuł odpowiada mniej doświadczony zespołów.

Najnowszy materiał wydaje się gwarantem bardzo dobrej gry, kluczem może okazać się wierność dotychczas zbudowanej idei, aby zagwarantować w pełni satysfakcjonującą propozycję, które w zasadzie nie powstają na szeroko rozumianym Zachodzie.

Stellar Blade ma zadebiutować 26 kwietnia 2024 roku na PlayStation 5.

Zwiastun Stellar Blade z State of Play 31 stycznia 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners