Świat przygodówek #200 - Still Wakes the Deep i Farewell North z datą premiery, Open Roads po debiucie

lubiegrac news Świat przygodówek #200 - Still Wakes the Deep i Farewell
Świat przygodówek #200 - Still Wakes the Deep i Farewell North z datą premiery, Open Roads po debiucieAgata Dudek | 2 kwietnia 2024, 19:00

Po świętach wracamy do rzeczywistości i zapraszamy Was do kolejnego odcinka "świata przygodówek", w którym dziś informacje o dacie premiery dwóch gier, horroru Still Wakes the Deep i narracyjnego Farewell North, a także o premierze eksploracyjno-narracyjnego Open Roads. Co ciekawego zadziało się w na rynku gier przygodowych. Oto jak wspomniane przygodówki prezentują się na zwiastunach!

Przyszedł czas na kolejne wieści z przygodowego świata, w którym dziś bardzo tradycyjnie. Przekazujemy bowiem wieści o trzech produkcjach przygodowych, z których dwie gry mają oficjalną datę premiery, a trzecia gra jest już po swoim debiucie. Jednocześnie twórcy przedstawiają zwiastuny stworzonych i wydanych przez siebie tytułów, które potwierdzają daty premier i zachęcają do kupienia gier, czy dodania do listy życzeń. 

Przeczytaj również: Wystartowało wydarzenie Golazo w EA Sports FC 24! Jak prezentuje się pierwszy skład ze znakomitymi strzelacami?

Zaczynamy od ogłoszenia dat premier dwóch gier. Pierwszą z nich jest Still Wakes the Deep, narracyjny horror stworzony przez The Chinese Room, wydana zaś przez Secret Mode, która to gra swoją premierę ma zapowiedzianą na czerwiec tego roku. W związku z ogłoszeniem daty premiery twórcy pokazali jej premierowy, klimatyczny zwiastun. 

Zwiastun nadchodzącej na czerwiec tego roku narracyjnej przygodówki grozy został pokazany na Future Games Show. Pokazuje on platformę wiertniczą Beira D, położoną u Wybrzeży Szkocji, gdzie zakorzenił się horror. Gracze poruszają się po niebezpiecznej, tonącej platformie, nie mając nic, tylko spryt, który pozwali uchronić ich przed niebezpieczeństwem i wzburzonym morzem.

Gra zadebiutuje na PC, Xbox Series X|S i PS5 już 18 czerwca. Gra będzie dostępna także na Game Pass na konsolę i PC. 

No wiosennej prezentacji Future Games Show pokazany został także zwiastun premiery kolejnej przygodówki, w stylu narracyjno-eksploracyjnej, o tytule Farewell North, stworzonej przez niezależną twórczynię Kyle Banks, zaś wydanej dzięki Mooneye Studios. Przy okazji ogłoszenia daty premiery tejże gry, w którą zagramy już w te wakacje, pokazany został jej premiery, zupełnie nowy zwiastun. 

Nowy zwiastun gry, w której będziemy, przejmując kontrolę nad młodą kobietą i jej psem, eksplorować niezwykłe miejsca, został zaprezentowany także z zupełnie nową piosenkę przewodnią i kilkoma ważnymi informacjami. 

Gra swoją premierę będzie mieć 15 sierpnia 2024 roku na komputerach osobistych PC, Nintendo Switch i Xbox. 

Po swojej premierze jest już natomiast przygodowa gra eksploracyjna, o tytule Open Roads, stworzona przez studio Open Roads Team, zaś wydane dzięki Annapurna Interactive, w której poznajemy Tess i Opal wyruszają w przygodową podróż, aby odkryć szereg dawno opuszczonych rodzinnych posiadłości i odkryć przeszłość. Wraz z debiutem gry na komputery oraz konsole, w polskiej wersji językowej, twórcy zaprezentowali także jej zwiastun. 

Przeczytaj także: Świat przygodówek #199 - Sleepytime Village wersja demonstracyjna, Tchia po premierze, STASIS: BONE TOTEM z datą na konsole

Open Roads jest już dostępne na Xbox (w tym Game Pass), PlayStation, Switch i PC. Premiera miała miejsce 28 marca 2024 roku. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners