XPG zaprezentowało nowy zasilacz REACTOR II oraz wentylatory VENTO

lubiegrac newsy hardware XPG zaprezentowało nowy zasilacz REACTOR II oraz wentylatory VENTO
XPG zaprezentowało nowy zasilacz REACTOR II oraz wentylatory VENTOTamer Adas | 2 kwietnia 2024, 16:00

Oficjalnie zaprezentowano zasilacze XPG CORE REACTOR II VE i dwa wentylatory XPG VENTO PWM, które mają zaoferować graczom nowe propozycje z kilkoma niezłymi zaletami. Czego mogą się spodziewać klienci na polskim rynku sprzętowym?

XPG CORE REACTOR II VE - Co zaoferują zasilacze?

Pierwszą z nowości są dedykowane średniemu segmentowi zasilacze XPG CORE REACTOR II VE, modele wspierające standard Intel ATX 3.1. z niskim zużyciem energii elenktycznej, przetwornikami DC-DC, popularnym i wydajnym złączem 12V - 2x6. Jednostka wystąpi w trzech wariantach 650W, 750W oraz 850W.

Zapoznaj się także z:

XPG VENTO PWM - Na co stawiają wentylatory?

W sprzedaży pojawią się także wentylatory XPG VENTO PWM, jednostki przygotowane z myślą o dostarczeniu graczom modeli nastawionych na walkę o graczy poszukujących najlepszego stosunku pomiędzy ceną oraz oferowaną jakością. Za sprawą modulacji szerokości impulsu możliwe będzie dostarczenie skuteczniejszego odprowadzania ciepła z zachowaniem wysokiego poziomu kultury pracy.

XPG stawia na większą spójność!

Omawiane podzespoły swoim designem będą idealnie uzupełniać się z docenionymi pod względem wykonania i projektu obudowami XPG INVADER. To właśnie w ich ramach liczyć możemy na efektowne połączenia, które zostaną skutecznie wyeksponowane poprzez przedni i boczny panel wykonane ze szkła hartowanego.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners