Creepy Jar omówiło system budowania bazy w StarRupture! Na co mogą liczyć fani gier survival?

lubiegrac giełda Creepy Jar omówiło system budowania bazy w StarRupture! Na co mogą liczyć fani gier survival?
Creepy Jar omówiło system budowania bazy w StarRupture! Na co mogą liczyć fani gier survival?Tamer Adas | 1 kwietnia 2024, 06:00

Jak będzie przebiegać projektowanie i budowanie bazy w StarRupture? Creepy Jar zdecydowało się zaprezentować nowy dziennik deweloperski ze scenkami z rozgrywki oraz omówieniem poszczególnych podstaw tego systemu w grze.

Studio Creepy Jar S.A. zdecydowało się opublikować drugi dziennik deweloperski, który tym razem był w pełni skoncentrowany na systemie budowania baz, który ma odgrywać istotną rolę w ich nadchodzącej grze StarRupture.

Tym razem otrzymujemy materiał, który nie jest samym omówieniem, gdyż poszczególne aspekty omawiane są z krótkimi, ale już co nieco prezentującymi przebitkami wprost z rozgrywki.

Przeczytaj również: Wszystkiego wspaniałego w pełnych nadziei dniach!

Fani mogą posłuchać o narzędziu, które postać otrzymuje po wylądowaniu na planecie, o tym jakie podejście zdecydowano się wybrać w ramach aspektu pozyskiwania surowców oraz wykorzystywania ich do rozbudowy swojej przestrzeni technologicznej.

Na przestrzeni poszczególnych etapów rozwoju, będziemy odblokowywać kolejne budynki oraz rozwiązania, które doprowadzą między innymi do automatyzacji procesu pozyskiwania zasobów.

Polskie StarRupture nie ma daty premiery, tytuł zmierza na komputery osobiste. Produkcja początkowo zagości we Wczesnym Dostępie.

Rodzima spółka Creepy Jar S.A. jest notowana na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych od 8 kwietnia 2021 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners