Tajemnica siedmiu zegarów, Netflix z nowym serialem i kolejną ekranizacją. Zdjęcia ruszają niebawem

lubiegrac newsy filmowe Tajemnica siedmiu zegarów, Netflix z nowym serialem i kolejną
Tajemnica siedmiu zegarów, Netflix z nowym serialem i kolejną ekranizacją. Zdjęcia ruszają niebawemAgata Dudek | 2 kwietnia 2024, 22:50

Netflix sięga po kolejne znane dzieło literackie, tym razem do twórczości znanej brytyjskiej pisarki, Agathy Christie. Na ekrany, w ramach serialu przeniesiona ma być jedna z jej powieści. Doczekamy się w streamingowym gigancie serialu Tajemnica siedmiu zegarów, który jest ekranizacją książki pod tym samym tytułem. Wiemy kto zajmuje się tworzeniem tegoż projektu, a także kiedy ruszyć mają do niego zdjęcia. 

Tajemnica siedmiu zegarów to nowy serial limitowany, oryginalny od platformy Netflix, który sięgnął tym razem do twórczości Agathy Christie, której powieści kryminalne były już ekranizowane. W kinach, a obecnie na streamingu możemy oglądać Duchy w Wenecji czy Śmierć na Nilu. Powieści pisarki mają także odzwierciedlenie w grach przygodowych, w poświęconej im przygodowej serii, która niedawno zyskała dwie nowej przygodówki. Na platformę Netflix tymczasem nadchodzi serial, w którym detektywka amatorka zmierzy się z kryminalną zagadką. Już tego lata ruszyć mają zdjęcia to nowego serialu. 

O czym jest Tajemnica siedmiu zegarów?

Fabuła Tajemnica siedmiu zegarów opierać się będzie na wspomnianym książkowym pierwowzorze, w którym poznajemy Lady Eileen "Bundle" Brent i razem z detektyw-amator spróbujemy rozwiązać intrygą związaną ze śmiercią, a dokładnie otruciem urzędnika Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ślady, które nasza detektyw odkrywa, prowadzą ją do tytułowych Siedmiu Zegarów, pewnej tajemniczej organizacji w londyńskim klubie nocnym. 

Zapoznaj się również z: Cenione Metal Hellsinger VR zadebiutuje w 2024 roku! Pierwszy zwiastun jest już dostępny

Obsada Tajemnica siedmiu zegarów

Na ten moment nie znana jest nam także obsada Tajemnica siedmiu zegarów, nowej kryminalnej, serialowej opowieści od platformy Netflix. Serwis nie zdradza kto ma wcielić się w postać lady Eileen „Bundle” Brent, czyli głównej postaci w serialu. Nie wiemy także jak wygląda pozostała aktorska obsada.

Twórcą serialu, który jest adaptacją powieści Agathy Christie pod tym samym tytułem jest Chris Chibnall, który ma na swoim koncie serial Doktor Who, Broadchurch czy Gracepoint. Zajął się napisaniem scenariusza do serialu, zaś produkcją Tajemnicy siedmiu zegarów zajęli się Suzanne Mackie (Co kryją jej oczy, The Crown) oraz Chris Sussman (Dobry omen, Zanim zajdzie słońce).

Reżyserem serialowego projektu stał się natomiast Chris Sweeney. Nad projektem czuwa także James Prichard, potomek sławnej pisarki i jeden z zarządców Agatha Christie Limited, formy odpowiedzialnej za udostępnienie praw do tytułów stworzonych na bazie twórczości Agathy Christie. 

Przeczytaj także: Rebel Moon – część 2: Zadająca rany, kontynuacja sagi science-fiction od Netflix na zwiastunie i z datę

Sezony, odcinki Tajemnica siedmiu zegarów

Serial  Tajemnica siedmiu zegarów przewidziany będzie zapewne na jeden sezon. Nie wiemy z ilu odcinków może się składać. 

Przeczytaj także: Nawiedzony Dom Gumballa i Tower of Defense trafił do Cartoon Network Game On w Robloxie

Kiedy zadebiutuje Tajemnica siedmiu zegarów?

Nie znana jest także data premiery serialu Tajemnica siedmiu zegarów. Produkcja jest na wczesnym etapie rozwoju. Zdjęcia do serialu mają ruszyć latem tego roku. 

Zwiastun Tajemnica siedmiu zegarów

Netflix na ten moment nie zdradza żadnej filmowej zapowiedzi swej nowej serialowej opowieści. Na wideo dotyczące Tajemnicy siedmiu zegarów będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Zdjęcie: Tumisu z Pixabay

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners