Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle, zwiastun serialu animowanego, spin-off Zmutowanego chaosu

lubiegrac newsy filmowe Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle, zwiastun serialu animowanego, spin-off Zmutowanego chaosu
Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle, zwiastun serialu animowanego, spin-off Zmutowanego chaosuAgata Dudek | 12 lutego 2024, 08:10

Wysyp animowanym spin-offów od platformy Paramount trwa w najlepsze. Po opowieści osadzonej fabularnie między filmami o Sonicu, otrzymamy także opowieść będąca rozszerzeniem filmowego hitu o wojowniczych żółwiach. Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle ma zadebiutować jeszcze w tym roku, na razie na wspomnianej platformie. W sieci pojawił się pierwszy jej zwiastun. 

Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle to kolejny spin-off jaki zostanie zrealizowany dla amerykańskiej platformy Paramount Plus. Wczoraj wspominaliśmy o rychłym debiucie spin-offu Sonica, serialu Knuckles. Teraz dzielimy się z Wami informacjami na ten innego spin-offu, tym razem filmu Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos, animacji którą już możemy oglądać na SkyShowtime. 

O czym jest Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle?

Fabuła Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle niestety trzymana jest jak do tej pory w tajemnicy. Wiemy, że nasi bohaterowie, czyli wojownicze żółwie ninja, Michelangelo, Rafael, Donatello i Leonardo staną przed nowymi, bardzo niebezpiecznymi zagrożeniami. Na ich drodze pojawią się także nowi przyjaciele i pomocnicy. 

Zapoznaj się również z: Era Innowacji debiutuje na polskim rynku, natomiast Mindbug doczekało się startu przedsprzedaży

Obsada Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle

W obsadzie Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle znaleźli się: Nicolas Cantu, Micah Abbey, Brady Noon, Shamon Brown Jr., którzy wcielają się z znajome postaci. Użyczą głosu głównym postaciom serialowym, grając Michelangelo, Rafaela, Donatello i Leonardo.

Producentami serialu są: Evan Goldberg i Seth Rogen.

Sezony Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle

Serial  Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle przewidziany jest przez Paramount Plus na dwa sezony. Nie wiemy ile odcinków ma sobie liczyć każdy z nich. 

Przeczytaj także: Knuckles, Paramount dzieli się pierwszym zwiastunem spin-offu filmu Sonic

Kiedy zadebiutuje Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle?

Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle zadebiutuje w pierwszym sezonie w 2024 roku, na Paramount Plus. Wspomina się okres letni. Nie wiemy kiedy serial zagości także w naszym kraju. 

Zwiastun Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtle

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners