Tatuażysta z Auschwitz, serial oryginalny od SkyShowtime pokazany na oficjalnym zwiastunie, wraz z datą premiery

lubiegrac newsy filmowe Tatuażysta z Auschwitz, serial oryginalny od SkyShowtime
Tatuażysta z Auschwitz, serial oryginalny od SkyShowtime pokazany na oficjalnym zwiastunie, wraz z datą premieryAgata Dudek | 26 lutego 2024, 08:15

Wiemy kiedy swoją premierę na SkyShowtime będzie mieć Tatuażysta z Auschwitz, brytyjski serial będący dramatem wojennym, bazujący na prawdziwej historii dwóch osób, więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Platforma podzieliła się z nami oficjalnym zwiastunem serialu, a także plakatem. Premiera już za kilka miesięcy. 

Tatuażysta z Auschwitz jest produkcją, która dostępna będzie na wyłączność na SkyShowtime, które ogłosiło, że nastąpi to już z początkiem czerwca. Jest to produkcja bazująca na prawdziwej historii, oparta na międzynarodowym bestsellerze pod tym samym tytułem autorstwa Heather Morris. Oto jak przedstawia się na zwiastunie, jaki znajdziecie poniżej. 

O czym jest Tatuażysta z Auschwitz?

Fabuła Tatuażysta z Auschwitz Oparta jest na prawdziwej historii, i jak już wspominaliśmy bazuje na powieści. Jest to przejmująca i wstrząsająca historia dwojga zakochanych w sobie młodych ludzi. Lale trafia do obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w 1942 roku i niebawem staje się tatuażystą, czyli jedną z osób, które nanoszą numery identyfikacyjne na ramiona więźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę Furman, której tatuuje numer. Para szybko się w sobie zakochuje, znajdując się nieustannie pod kontrolą niezwykle brutalnego oficera SS Baretzkiego. Oboje pragną jednego, chcą przeżyć.

60 lat później, 80-letni już Lale, niedawno owdowiały poznaje pisarkę Heather Morris, pragnąc podzielić się z nią jego historią, i traumatycznym doświadczeniem jaki przeżył w młodości. Wraz z nią wraca wspomnieniami do obozowych czasów, i wielkiej miłości. 

Zapoznaj się również z: The Boys: sezon 4, Prime Video ogłasza datą premiery nowych odcinków. Poznaliśmy fabułę, obsadę i zdjęcia

Obsada Tatuażysta z Auschwitz

W obsadzie Tatuażysta z Auschwitz znaleźli się: Jonah Hauer-King (Mała syrenka, Agatha i klątwa Isztar) jako Lale, Anna Próchniak (Behawiorysta, Negatyw) jako Gita Furman, Jonas Nay (Przez ocean, Ja, ty, my, oni) jako oficer SS Baretzki, Harvey Keitel (Skarb narodów: Na skraju historii, Mike) jako starszy Lale, Melanie Lynskey (Yellowjackets: sezon 1, Yellowjackets: sezon 2) jako pisarka Heather Morris. A także: Adam Karst jak Pepan, Gabriel Constantin jako Jozef Sokolov, Karin Ann jako Maria, Farina Flebbe jako Roza. 

Reżyserem serialu jest Tali Shalom-Ezer, zaś autorami scenariusza Gabbie Asher, Heather Morris, Jacquelin Perske oraz Evan Placey

Odcinki Tatuażysta z Auschwitz

Serial  Tatuażysta z Auschwitz w pierwszym sezonie liczyć sobie będzie 6 odcinków. 

Przeczytaj także: SkyShowtime wprowadzi już niebawem tańszy abonament Standard z reklamami

Sezony Tatuażysta z Auschwitz

Serial  Tatuażysta z Auschwitz przewidziany jest na jeden sezon. Nie wiemy czy produkcja będzie kontynuowana w kolejnym. 

Przeczytaj także: The Boys: sezon 4, Prime Video ogłasza datą premiery nowych odcinków. Poznaliśmy fabułę, obsadę i zdjęcia

Kiedy zadebiutuje Tatuażysta z Auschwitz?

Tatuażysta z Auschwitz zadebiutuje na SkyShowtime 7 czerwca 2024 roku. 

Zwiastun Tatuażysta z Auschwitz

Tatuażysta z Auschwitz - plakat 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Fragment oryginalnego plakatu "Tatuażysta z Auschwitz" SkyShowtime

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners