Terminator Resistance zagościł na Xboxach Series, a RoboCop Rogue City otrzymał zwiastun osadzający produkcję w świecie filmowych opowieści

lubiegrac news Terminator Resistance zagościł na Xboxach Series, a RoboCop
Terminator Resistance zagościł na Xboxach Series, a RoboCop Rogue City otrzymał zwiastun osadzający produkcję w świecie filmowych opowieściTamer Adas | 28 października 2023, 15:00

Ceniona gra Terminator Resistance zagościła już oficjalnie na Xboxach Series, podczas gdy kolejny tytuł Teyonu - RoboCop Rogue City doczekał się nowego zwiastuna osadzający produkcję oraz jej fabułę w świecie filmowych pierwowzorów. Czego się można spodziewać w Old Detroit?

Krakowskie studio Teyon Games i wydawca Nacon zdecydowały się zaprezentować zupełnie nowy zwiastuj nadchodzącej gry RoboCop Rogue City, prezentujący osadzenie opowieści w ramach filmowego świata, przebiegu jego zdarzeń oraz miejsca, jakie zdecydowali się autorzy zagospodarować.

Zapoznać się możemy z podstawami zarysowej growej historii, jednocześnie odkrywając wątki, które zaciągną tytułowego bohatera do Old Detroit, gdzie rodzi się nowy lider półświatka przestępczego.

Przeczytaj również: This Bed We Made, filmowa i tajemnicza gra przygodowa z listopadową datę premiery

Jeżeli chcielibyście jeszcze przed premierą wskoczyć do klasycznego, kinowego świata RoboCopa, po zakupie wydania Alex Murphy Edition można uzyskać specjalny Wczesny Dostęp, zapewniający szansę do odgrywania tytułu 48 godzin przed premierą.

Pełne wydanie cenionej polskiej strzelanki w świecie Terminatora jest już dostępne na Xboxach, gdzie fani mogą uzyskać dostęp do ulepszeń, dodatku Annihilation Line z Kylem Reesem w roli głównej oraz możliwością wcielenia się w Infiltratora, przejmując kontrolę nad potężnym i efektownym T-800.

RoboCop Rogue City ukaże się 2 listopada 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, komputerach osobistych oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners