Terrifier 2. Masakra w Święta, najbardziej krwawa kinowa jatka zagości w październiku na Prime Video

lubiegrac newsy filmowe Terrifier 2. Masakra w Święta, najbardziej krwawa kinowa
Terrifier 2. Masakra w Święta, najbardziej krwawa kinowa jatka zagości w październiku na Prime VideoAgata Dudek | 9 października 2023, 08:00

Amazon Prime Video nie osiada na laurach, co rusz dodając do swojej październikowej oferty kolejne produkcje filmowe. Tym razem bibliotekę serwisu streamingowego zasili jeden z najbardziej brutalnych i krwawych horrorów, podczas sensau którego widzowie podobno mdleli, a także opuszczali kinowe sale. Mowa o Terrifier 2. Masakra w Święta. Znamy datę premiery filmu na streamingu. 

Terrifier 2. Masakra w Święta to kontynuacja krwawego, makabrycznego horroru, na którym widzowie w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii mdleli, potrzebowali lekarskiej pomocy, a także nie wytrzymywali, opuszczając kinowe sale. Brutalna, niezwykle krwawa opowieść miała swój debiut także w polskich kinach, a niedługo, bo już za nieco ponad tydzień zagości także w serwisie streamingowym, na Amazon Prime Video. 

Zapoznaj się również z: Noc Dziękczynienia (Thanksgiving), poznaliśmy filmowy zwiastun slashera, którego twórcą jest Eli Roth

O czym jest Terrifier 2. Masakra w Święta?

Fabuła Terrifier 2. Masakra w Święta to klasyczny horror, kontynuacja opowieści grozy o tytule Terrifier. Historia ponownie skupia się na morderczym klaunie. Wszyscy myśleli, że Art the Clown zginął, a tymczasem on wciąż żyje. Żywot przywraca mu mroczna siła, więc powraca zza światów, znów niosąc śmierć. Jego ofiarami mają być Sienna i Jonathan , nastoletnie rodzeństwo. Niebawem wprowadza swój makabryczny plan w życie, w świecie, w którym granice między koszmarnym snem a jawą zaczynają się zacierać, a kolejne ofiary giną w przerażających męczarniach. Jedyną szansą na ocalenie dla rodzeństwa, może być rodzinna tajemnica, która nastolatkowie pewnego dnia odkrywają. 

Obsada Terrifier 2. Masakra w Święta

W obsadzie Terrifier 2. Masakra w Święta znaleźli się: Lauren LaVera jako Sienna Shaw, David Howard Thornton jako Klaun Art, Elliott Fullam jako Jonathan Shaw, Sarah Voigt jako Barbara Shaw, Kailey Hyman jako Brooke, Casey Hartnett jako Allie, Charlie McElveen jako Jeff, Amelie McLain, Johnath Davis.

Reżyserem i autorem scenariusza do filmu jest Damien Leone, który ma na swoim koncie film Terrifier, Masakra w Halloween czy Cukierek albo psikus i pracuje także nad Terrifier 3.

Przeczytaj też: Noc Dziękczynienia (Thanksgiving), poznaliśmy filmowy zwiastun slashera, którego twórcą jest Eli Roth

Kiedy zadebiutuje Terrifier 2. Masakra w Święta?

Terrifier 2. Masakra w Święta zadebiutował w kinach 23 grudnia 2022 roku. Na Amazon Prime Video film pojawi się 19 października 2023 roku. 

Zwiastun Terrifier 2. Masakra w Święta

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners