The Big Con i Town of Salem 2 za darmo na Epic Games Store

lubiegrac news The Big Con i Town of Salem 2 za darmo na Epic Games Store
The Big Con i Town of Salem 2 za darmo na Epic Games StoreAgata Dudek | 18 kwietnia 2024, 19:00

Dziś do godziny 17-tej mogliśmy dodać do swojej biblioteki dobrze oceniany tytuł akcji, w formie strzelanki, Ghostrunner. Dziś, jak w każdy czwartek, o tej samej godzinie, przyszedł czas na kolejnego gratisa. Tym razem platforma Epic Games Store zdecydowała się na udostępnienie dwóch, zupełnie różnych klimatem gier. Przez tydzień dodamy za darmo The Big Con i Town of Salem 2.

The Big Con i Town of Salem 2 darmowe gry na Epic Games Store

Jak co czwartek, żeby tradycji stała się zadość, od godziny siedemnastej na Epic Games Store czekają na nas gratisy. W zeszłym tygodniu mogliśmy dodawać do swojej biblioteki jedną grę, o tytule Ghostrunner. Dziś to są dwie gry, przygodowa gra niezależna, w komediowym stylu, o tytule The Big Con oraz imprezowa gra strategiczna, której tytuł brzmi Town of Salem 2

Zapoznaj się także z: Znane na konsolach Vigor wkrótce trafi na komputery osobiste!

Czym są The Big Con i Town of Salem 2?

The Big Con to przygodowa gra niezależna, będąca rysunkowym projektem w komediowym stylu. Jest to gra stworzona przez Mighty Yell, wydana przez Skybound Games. Przenosimy się w niej do Ameryki lat 90-tych i wcielamy w nastoletnią artystkę. Ali jest ciekawska i pewnego dnia rzuca liceum, by ruszyć w podróż po bezdrożach. Ma jednak cel. Zamierza ratować rodzinny sklep przed zbliżającym się jego bankructwem. 

Town of Salem 2 to imprezowa gra strategiczna, stworzona i wydana przez studio BlankMediaGames. Jest to tytuł przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej, w której wkraczamy do miasteczka Salem, do krainy oszustów i wielkich tajemnic. 

INDUSTRIA i LISA: Definitive Edition darmówki na tydzień: od 25 kwietnia do 2 maja 2024 roku

Wraz z możliwością odebrania kolejnej darmowej gry na Epic Games Store, dowiedzieliśmy się, co odbierzemy i dodamy do swojej biblioteki już za tydzień. Wiemy, że tym razem będą to tym razem dwie gry. Już za tydzień dodamy do swojej biblioteki przygodowa grę akcji o tytule INDUSTRIA oraz pakiet gry LISA: Definitive Edition.

Zapoznaj się także z: Venture to the Vile, metroidvania w tajemniczym mieście Rainybrook z datą premiery i wersją demonstracyjną

Czym są INDUSTRIA i LISA: Definitive Edition?

INDUSTRIA to przygodowa gra akcji, strzelanka, stworzona przez studio Bleakmill, wydana dzięki Headup, w której przenosimy się do wschodniego Berlina, gdzie w równoległej rzeczywistości, tuż przez końcem zimnej wojny poszukujemy zaginionego współpracownika. Przy okazji odkrywamy mroczną przeszłość. 

LISA: Definitive Edition to pakiet oryginalnej gry fabularnej RPG, LISA: The Painful i jej kontynuacja LISA: The Joyful. Gry zostały stworzone przez Dingaling Productions, zaś jej wydaniem zajęło się Serenity Forge, w której w czarnym humorze przemierzamy postapokaliptyczne pustkowia Olathe.

Epic Games Store - pobierz darmowe gry

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners